Peyman

tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız 2.5
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Peyman ile ilgili bir şikayetin mi var?
676 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
36
6 gün önce

Peyman Bahçeden Taşlı Kuru Üzüm

Bu yıl içerisinde belli dönemlerde aldığım Peyman bahçeden kuru üzümleri kumlu ve taşlı çıkıyor. Özensiz bir şekilde paketleniyor anlaşılan. Dişleriniz kırılabilir.

profile
Çağrı'nın Teşekkür Mesajı
  • 2 gün önce

“Şikayetim sonrasındaki süreç beni şaşırttı, ilk defa müşterisine bu kadar değer veren bir firma gördüm. Gerçekten tebrik ederim.”

Çağrı Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
57
2 hafta önce

Peyman Kaju Acı Ve Sertti

Peymanın kaju ve kuru eriğini aldım. Kajunun içerisinde dişimi kıracak sertlikte ve acılıkta bir ürünle karşı karşıya kaldım! Bu kadar ücret verip yaşadığım mağduriyete bakın! Şaka gibi! Tarafımı acilen aramazsanız yasal haklarımı kullanacağım! Bu ekonomide bunu hak ediyorsunuz kaliteden kaçmakla.

profile
69
2 hafta önce

Peyman Kuruyemiş Çekirdek Kalitesi

Peyman Bursa akuğur SKT 8 ay çekirdekler kokuyor bana rakibin çekirdeğini almamak için bir neden gösterin. Bin liralık ürün aldım rakiple karşılaştırdım bütün ürünleriniz hemen hemen ikinci kalite lütfen bana sizin ürününüzü almak için neden söyleyin.

profile
Eda
142
2 hafta önce

Peyman Paketinde Küflü Hurma Çıkması

O kadar şikayet yazısı var içi siyah ve kömür gibi diye neden bu ürünleriniz hala market raflarında satılıyor? Daha dün aldığım hurma paketinin içinde de simsiyah olan hurmalar vardı. Ürünlerinizi toplatmanız gerekiyorken hala satıyorsunuz.

Peyman Paketinde Küflü Hurma Çıkması
profile
Funda'nın Teşekkür Mesajı
  • 2 hafta önce

“İlgi ve geri bildirim ve çözüm için teşekkür ederim”

Funda Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
90
3 hafta önce

Peyman Bayatlamış Yumuşak Ve Rutubet Kokulu Çekirdek

05.05.2023 saat 20: 50 civarı Soğanlık Happy Center marketten aldığım Peyman Çitliyo 180 Gr bol tuzlu çekirdek açtığım an kötü bir koku geldi. Kapalı paket olmasına rağmen çekirdek yumuşak ve ciddi anlamda bayat kokuyordu. Ürünün alınıp incelenmesini talep ediyorum.

profile
271
17 Nisan

Peyman Kuruyemiş Hurmadan Böcekler Çıktı

Migros'tan alınan Peyman hurmanın içinden böcekler çıktı size inanamıyorum şans eseri gördüm ve normalde içini açmadan yerdim meğerse bunca zaman böcekli yemişim! Yazıklar olsun insanların sağlıklarıyla oynamaya utanmayan bir işletme! Nasıl böyle bir şey olabiliyor hala aklım almıyor! Böcek yemek is...

Peyman Kuruyemiş Hurmadan Böcekler Çıktı
profile
55
15 Nisan

Peyman Nutzz Peynir Aromalıdan Çıkan Fare Pisliği Beni Şok Etti!

Peyman Nutzz peynir aromalıdan fare kakası gibi bir şey çıktı, nasıl olabiliyor anlamıyorum. Ben bir de paketin sonunda fark ettim, yemiş bulundum kocaman paketi nasıl bir ortamda üretiliyor hiç mi denetim yapılmıyor? İnsan sağlığı ile oynamak bu kadar kolay mı? Daha önce de bu firma aynı konuda şik...

Peyman Nutzz Peynir Aromalıdan Çıkan Fare Pisliği Beni Şok Etti!
Peyman Nutzz Peynir Aromalıdan Çıkan Fare Pisliği Beni Şok Etti!
profile
187
07 Nisan

Bozuk Ve Kalitesiz Peyman Hurma

Yıllardır severek tükettiğimiz Peyman hurmanın öncelikle içeriğinin değiştiğini ve kalitesinin bozulduğunu tabii ki aldıktan sonra fark ettik. Bana denk gelmedi ama eşime de içi komple çamur gibi acı denk gelmiş. Severek yediğimiz bir ürünü ne hale getirmişsiniz yazık.

profile
Özlem'in Teşekkür Mesajı
  • 11 Nisan 14:34

“Sorunun çözülmesi için yardımcı olan Deniz hanıma teşekkür ederim.”

Özlem Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
42
03 Nisan
profile
Rabia sonuçtan çok memnun

Peyman Firma Yetkilisi Şirketimize Gelmiyor

Şirketimize satış temsilcileri gelmiyor. Ürünleri var ama kendilerine ulaşamıyoruz. Ve şirket ziyareti yapılmıyor. Herhangi bir numaraları mevcut deği...

profile
212
30 Mart

Peyman Hurma Küflü Çıktı

Tarım kredi kooperatif marketten Peyman marka hurma aldım. Tadı kötü olması üzerine içine bakayım dedim. Bir sürü para veriyoruz. Kendimiz ve çocuğumuza veriyoruz. İçi küflü ve simsiyah çıktı. Konu ile ilgili tarafımıza dönüş yapılmasını istiyoruz. Bir çok benzer şikayet var

profile
Seda'nın Teşekkür Mesajı
  • 12 Nisan 15:45

“Geri dönüş ve incelik için teşekkür ederim.”

Seda Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Cansu'nun Teşekkür Mesajı
  • 11 Nisan 15:44

“Arayan temsilci çok ilgiliydi kendisine teşekkür ediyorum sorun odaklı ilerledi ve bizi memnun etmek için seçenek sundu”

Cansu Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Melisa'nın Teşekkür Mesajı
  • 15 Nisan 15:32

“Şikayetimle ilgili geri dönüş sağlandı, teşekkürler.”

Melisa Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Tuğba'nın Teşekkür Mesajı
  • 15 Nisan 10:53

“İletişime geçip hurma gönderdiler bu da önemlidir bir marka için. Teşekkürler...”

Tuğba Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
73
24 Mart
profile
Emirhan'ın Teşekkür Mesajı
  • 11 Nisan 15:12

“İletişime geçildi ve telafi edileceği söylendi. İlgi ve alaka için teşekkürler”

Peyman İçin Boş Antep Fıstıkları...

Getir üzerinden Peyman bahçeden Antep fıstığı siparişi verdim ancak paketin içindeki neredeyse 20 30 taneden fazla boş Antep fıstığıyla karşılaştım. A...

profile
4
2 hafta önce
Esin Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Peyman, 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Peyman, 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Peyman Hakkında

Peyman, 1995 yılında Eskişehir'de kurulmuş olan bir kuruyemiş markasıdır. Peyman, Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer almanın gururuyla kurulduğu yıldan itibaren hem ürün yelpazesini, hem markasını büyütmeyi hedeflemiştir. Tüm ürünlerinde ISO 500 kalite sertifikası ile üretim gerçekleştiren Peyman, sektörün lider markaları arasında konumlanmaktadır. Peyman fabrikası, 45.000 ton üretim kapasitesi ve 25 bini kapalı, 50 bini açık olmak üzere toplam 75 bin metre karelik alanı ile ülkenin önde gelen üretim tesisleri arasında yer almaktadır. Peyman ürünlerinde BRC, IFS, FDA, Leed, Smeta, ISO 9001, ISO 22000, Helal, Turquality ve Gluten Free tescil belgeleri eşliğinde üretilmekte ve piyasaya sürülmektedir. Peyman aynı zamanda yalnızca Türkiye'de değil, yurt dışında da tercih edilmekte ve başarılı ithalat grafiği ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Peyman hakkında merak ettiğiniz diğer bilgilere kurumun resmi internet sitesini ziyaret ederek ulaşabilir, ürün yorumları ve geri bildirimleri hakkında ise bu sayfa üzerinden beslenebilirsiniz.

Peyman Ürünleri

Peyman, kuruyemiş sektöründe pek çok farklı ürün üretimi ve satışı gerçekleştirerek pazarında önemli bir oyuncu olarak rol almaya devam ediyor. En sevilen Peyman ürünleri arasında çekirdek çeşitleri ön plana çıkmaktadır. Peyman Çitliyo serisi, Kara Şimşek isimli çekirdek paketleri ile beğeni toplamaktadır. Bu serideki çekirdekler iri taneli ve çifte kavrulmuş olmakla birlikte deniz tuzuyla tatlandırılmıştır. Un ve gluten içermeyen ürünler, klasik, bol tuzlu ve tuzsuz olmak üzere farklı damak zevklerine hitap edecek şekilde piyasaya sunulmaktadır. Bir diğer popüler Peyman ürünü olan Nutzz serisi, atıştırmalık olarak harika bir alternatif sunmaktadır. Patlamış mısır, baharatlı yer fıstıkları ve soslu mısır çerezlerinden oluşan seride pek çok farklı çeşni tadında ürüne rastlamak mümkündür. Peyman Bahçeden serisi ise kuru meyve ve çiğ kuruyemiş üzerine yoğunlaşmıştır. Üzüm, vişne, badem, ceviz ve cranberry gibi lezzetlerin yer aldığı karışık paket, A vitamini kaynağı kuru kayısı ve kalsiyum kaynağı çiğ badem, serinin en çok sevilen ve çok satan paketleri arasındaki yerini almaktadır. Peyman'ın kavrulmuş gurme lezzetleri arasında ise kaju fıstıkları, beyaz leblebiler, kabuklu yer fıstığı, Antep fıstığı, kavrulmuş badem, fındık ve kabak çekirdeği gibi klasik ürünler başı çekmektedir. Tüm Peyman ürünlerini daha yakından incelemek ve besin değerleri, içeriği ya da vitamin oranları hakkındaki detaylara ulaşmak için markanın resmi internet sitesini incelemeniz mümkündür.

Peyman Şikayet & Yorumları

Peyman markası, ürünleri ve hizmetleri hakkındaki gerçek kullanıcı yorumlarına burada ulaşabilirsiniz. En güncel Peyman şikayetlerinin listelendiği bu Şikayetvar sayfası üzerinden ürünlerin lezzetinden tazeliğine, ambalajından besin değerine kadar pek çok farklı konudaki tüketici geri bildirimlerine ulaşabilirsiniz. Eğer siz de son dönemde tükettiğiniz Peyman ürünleri hakkındaki yorum ve görüşlerinizi paylaşmak isterseniz, yine bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Satın almış olduğunuz Peyman paketinin ürün kalitesi, tadı ve tazeliği, paketlemesi başta olmak üzere çeşitli konulardaki memnuniyetsizliğinizi buradan dile getirerek sesinizi duyurabilirsiniz. Bununla birlikte Peyman iletişim numarası olan 0850 290 30 70 tüketici danışma hattını da arayarak değerlendirmelerinizi paylaşabilir ya da marka hakkında merak ettiğiniz soruları doğrudan yetkililere iletebilirsiniz.