Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
21.728Şikayet
3,5
Şikayet Yaz

Papara Teslim Edilemedi

1.961 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
3,5
  • Çözülen
  • Videolu

Papara Black Card Teslimatı

profile
Tuana
1 gün önce
33

28 Kasım'da Black card sipariş verdim 6 Aralık'ta teslim edileceği yazıyordu. 5 Aralık'ta kargoya teslim edildi yazıyor fakat herhangi bir kargocu gelmediği halde kargo teslim edilemedi yazıyor. Bu sorunun çabucak çözülmesini istiyorum.

Papara Kartım Teslim Edilmedi

profile
Tuba
2 gün önce
289

2 aydan fazladır Papara kartım bu şirkete teslim edilmiş ama ortalıkta yok. Papara'yı aradım iki günde kuryeye verdik dediler ama bunlar her ne yaptıysa 3 aya yakındır ortalıkta ne kart var ne başka bir şey. Zahmet edipte aramıyorlar kartı kaybettiklerine dair 🤦🤦🤦.

Papara Kartım Teslim Edilmedi
5
Çözüldü

Papara Kartım Gelmedi

profile
Khaled
2 gün önce
92

Yirmi gün önce Papara kartı sipariş ettim ve kartın 26 Kasım'da kargo firmasına teslim edildiğini ve en kısa sürede tarafınıza teslim edileceği söylen...

Papara Kartım Gelmedi, 11 Gün Oldu!

profile
Deneme
3 gün önce
111

11 gündür kartım gelmedi. Tahmini olarak 06.12.2023 tarihinde geleceği söylendi ancak gelmedi. Daha sonra bir mesaj alındı ve kartımın pazartesi günü teslim edileceği belirtildi. 7/24 beklememe rağmen ne giden var ne gelen, tamı tamına 11 gün beklememe rağmen kimse gelmedi. Papara'ya e-posta atıyoru...

Papara Kartım Gelmedi, 11 Gün Oldu!
Papara Kartım Gelmedi, 11 Gün Oldu!

Papara Kartım Gelmiyor 1 Aydır

profile
Hatice
5 gün önce
320

Papara kartımı 1 aydır bana ulaşmadı ve ücret ödedim. Kartı ben yaptırdım, neden bu kadar sorumsuzca davranılıyor anlamıyorum. Lütfen bir çözüm bulun, o kadar insan bu konudan şikayetçi. Altı ay önce başka bir Papara kartı sipariş ettim, o da bana teslim edilmedi ama teslim edildi olarak gözüküyor.

Papara Kartım Kuryeye Teslim Edilemedi

profile
Yağız
6 gün önce
293

2 Aralık 2023'te Papara Gray kart istedim. Siparişim anında onaylandı ama kuryeye verilmedi. Ayrıca 3 Aralık 2023'te kuryeye teslim edileceği yazıyordu fakat bir türlü teslim edilmedi. Şikayetimin acilen sonuç bulmasını istiyorum.

Papara Kartım Nerede? Beklenen Teslimat Gecikti!

profile
İbrahim
1 hafta önce
143

10 Kasım'da sipariş verdiğim Papara kartı 20-25 gündür bekliyorum ancak hala gelmedi. Jetlogi adlı firmanın hizmetinden de memnun kalmadım; kuryeye bile teslim edilmiyor. Sipariş ederken 20 TL almayı biliyorsunuz ama verdiğim 20 lira boşa gitti.

Papara Kartım Nerede? Beklenen Teslimat Gecikti!
5
Çözüldü
profile
Ahmet
1 hafta önce
272
Ahmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Papara Tasarım Kartı Elime Hala Ulaşmadı

profile
Taha
1 hafta önce
346

Papara tasarım kart sipariş ettim, kuryeye teslim edildiği söylendi. Kurye firması daha önce hiç görmediğim Anadolu Net adlı bir firmaydı. 'Neyse' dedim, kargomun gelmesini bekledim; ama teslimat tarihini iki gün geçmesine rağmen hâlâ gelmedi. Kargomun nerede olduğunu bakmak istediğimde, Papara üzer...

Papara Kartın Teslim Edilememesi

profile
Fikret
1 hafta önce
527

Papara'dan 16 Kasım tarihinde kart talebinde bulundum. Kurye 25 kasıma randevu verdi. 25 Kasım'dan bu yana kartım teslim edilmedi. Papara müşteri hizmetlerini 27 Kasım'dan bu yana arıyorum. Kurye ile iletişime geçeceğiz. Kartınız en kısa zamanda teslim edilecek diyorlar. Ama kart hala teslim edilmed...

Papara Kartım Teslim Edilmedi!

profile
Gökçe
1 hafta önce
440

İki kez Rose Kart başvurusu yaptım. İlk başvurumda kurye tarafından arandım; ancak adreste olmadığım için başka bir gün getireceğini söyledi, fakat getirmedi. İkinci siparişi verdim ancak hala bir ses yok; ne aradılar ne getirdiler. Lütfen bu durumla ilgili bir geri dönüş yapınız.

Papara Kartım Teslim Edilmedi!

Papara Teslimat Zamanında Yapılmıyor

profile
Zübeyde
1 hafta önce
494

Anadolu Net kuryede olan Papara Black kartım hala teslim edilmedi ya nasıl bir kurye ben anlamadım. Papara kart neden böyle bir firma ile çalışıyor anlam veremiyorum. Papara kart ile iletişime geçtim mesaj attılar sadece kartınız en kısa sürede elinize ulaşacak diye hala ses yok!

1

Papara Kart Teslimat Sorunu

profile
Cemal
1 hafta önce
439

Papara kartım 12.11.2023'de Anadolu net firmasına teslim edildi. Papara üzerinden sorgulama yaptığımda kurye 16.11.2023'de dağıtıma çıktı. Söz konusu firmanın dağıtım alanı dışında (köy adresinde) kaldığım için kartım Anadolu net tarafından Aras Kargo'ya teslim edilmiş. Aras Kargo 17.11.2023'de tes...

1

Papara Kartım 2 Haftadır Kargoda

profile
Yusuf
1 hafta önce
189

14.11.2023 tarihinde Papara kartı aldım ve aynı gün içinde kargoya teslim edildi; fakat 2 haftadan fazla bir süredir kargonun bana ulaşmasını bekliyorum. Papara'nın kendi kargo takip işleminden herhangi bir takip numarası bulamıyorum. Bu konu hakkında Papara müşteri hizmetlerine de telefonla bağlana...

Papara Kartım 2 Haftadır Kargoda

Papara Kartım Teslim Edilmedi

profile
Ali
1 hafta önce
175

Tavsiye üzerine Papara hesabı açıp kart başvurusu yapmıştım. 2 seferdir kart başvurusu yapıyorum kartım kuryede gözüküyor ama ne gelen var ne giden 2 aydır kuryeden kart gelecek diye bekliyorum. Firmayı aradığımda gecikme için özür diliyorlar ama kartımdan hala gelen yok.

Papara Kartım Teslim Edilmedi
5
Çözüldü

Papara Black Kart Gelmedi

profile
Orkun
1 hafta önce
303

"Kısa süre içinde geri dönüş yapıldı. Müşteri temsilcisi nazikti özürlerini iletti ve gönderilmesini sağlayacağını söyledi. Teşekkürler..."

2 ay önce Papara Black kart sipariş ettim ancak tahmini kuryeye teslim tarihi 09.09.2023 olmasına rağmen 2 aydır kargoya dahi verilmedi. Tahmini tesli...

Papara Kartımın Teslimat Şubesinde Olup Günlerdir Gelmemesi

profile
Eylül
2 hafta önce
373

Papara'dan teal kart satın aldım fakat ayın 11'inde teslim edilmesi gereken kartım hala dağıtıma çıkarılmadı. Üstelik 11'inden beri teslimat şubesinde gözükmesine rağmen herhangi bir hareket yok. Eğer getirmeyecekseniz iptal edin ve paramı geri verin. Bu ne saçma iş!

Papara'nın Sorumsuzluğu Kartım Gelmedi!

profile
Ali
2 hafta önce
490

Sayın yetkililer, Papara kartımın tahmini teslimat süresi üzerinden 2 gün geçmesine rağmen hala alamadım. Sorunun çözülmesi ve kartımın hızlıca teslim edilmesini talep ediyorum kafayı yiyeceğim bu kadar sorumsuz bir marka olamaz ya müşteri hizmetleri de açmıyor.

1

Papara Kart Teslim Edilmedi

profile
Uğurcan
2 hafta önce
206

Papara metal kart satın aldım ayın 13'ünden beri elime ulaşmadı. 17.11.2023 tarihinde kuryeye teslimatı yapılması gerekiyor hala teslimatı yapılmadı. Mail atıyorum maile hiçbir şekilde cevap verilmiyor. Konuyla ilgili hiçbir bilgi alamıyorum. Umarım konu hakkında yardımcı olursunuz

profile
Merve
1 hafta önce
338
Merve Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Papara 7 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör