Next&Nextstar ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Next&Nextstar Next Mybox İptv Çalışmıyor

15.655
Bilal
Bilal 15 Kasım 2022 17:20
Next&Nextstar Next Mybox İptv Çalışmıyor

Next my box IP TV şu an çalışmıyor 1 sene kullanım hakkım olmasına rağmen 4 ay kala bitti sanırım açmıyor. Diğer Youtube ®.com ve internet girmesinde problem yok ama IP TV kullanılmıyor. Bitiş hatta 19.03.2023 yazıyor. Bu konu hakkında nasıl bir dönüş sağlanır bilmiyorum.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
25
3 gün önce

Next&Nextstar Next Uydu Youtube.com Problemi

Bir yıldır Next 2000 Wi-Fi kullanıyorum. Son bir aydır Youtube.com özelliğinde sorun yaşıyorum. İnternet olduğu halde Youtube.com oynatmıyor. Araştırdığımda benzer sorunları yaşayan başkalarının da olduğunu gördüm. Yazılımsal bir problem olabilir. Saygıdeğer Next firması, bir el atarsanız sevinirim.

profile
117
1 hafta önce

Next&Nextstar Youtube.com İlerlemiyor, Nexstar Uydu Alıcısında Sorun

Aynı sorunu biz de yaşıyoruz. Youtube.com ilerlemiyor, yaklaşık 2 aydır Nexstar uydu alıcısında daha önce böyle bir sorun yaşamadık. Sorunumuzun giderilmesini, bunu nasıl yapabileceğimiz hakkında bilgilendirilmek istiyorum. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamıştık.

profile
236
1 hafta önce

Next&Nextstar Güncelleme Sorunu Nasıl Düzeltebilirim

Son güncelleme den sonra Youtube.com giriş yapamıyorum ve ip TV yayın açılmıyor lütfen yardim edin cihaz next 64 güncelleme den önce sorun yoktu. Ne olduysa güncelleme den sonra oldu. İp TV izleyemiyorum ne yapmalıyım... En kısa zamanda cevap bekliyorum

profile
1.619
30 Nisan

Next&Nextstar Bağlantı Hatası Ve TV Yavaş Çalışma

Next Webos TV aldım kurulum yapıldı. Sadece Google üzerinden internete giriyor. Diğer Youtube.com Exxen hizmet geçici olarak kullanılmıyor diyor daha sonra tekrar deneyin diyor ne alaka anlamadım. Çok zayıf kalıyor. İnternetten Youtube.com açıyorum eski model telefon gibi 2 dakikada zor geliyor

profile
2.165
25 Nisan

Next&Nextstar Next Kanky Uydu Ve Youtube.com Görüntü Sorunu

Merhaba, dün Next Kanky Dijitale yeni güncelleme geldi. Yaptım, uydu sinyali kesildi. Üstüne Youtube.com'a girince ses var ama görüntü yok. Dünden beri televizyon izleyemiyorum. Ailem ile mağdur olduk. Yetkili arkadaşlardan acilen yeni düzeltme güncellemesi bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .