Mehmet sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Bakım Sonrası Bilgisayarım Kargoda Kayboldu, Çözüm Bekliyorum

Mehmet
26 Mayıs 2025 12:59
885


26.02.2024 Tarihinde İzmir/Çankaya Monster Bilgisayar mağazasından Monster Tulpar T5 V23.3.5 15.6" Oyun bilgisayarı satın aldım. Bilgisayar Geldiği gibi problemleri ile birlikte geldi. İlk ayı dolduğunda bilgisayar oyun oynarken mavi ekran verip kendini resetliyordu. 26 Mart tarihinde teknik servis...
Bilgisayarı alalı bir hafta bile olmadı ancak oyun oynarken bir anda mavi ekran verip bilgisayarı yeniden başlatıyor. Açıkçası bu markadan böyle bir performans beklemezdim. İlgilenirseniz sevinirim. Bilgisayarımın modeli Tulpar T5 V23.3.5. İyi çalışmalar dilerim.
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 238 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 359.5 mm |
| Ağırlık | 2.05 kg |
| Kalınlık | 23.9 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 12.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |