Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Leisure Türkiye PBZL 9926 CLS
Ürün Analizi
- Şikayetler
Çok Karşılaştırılanlar
Leisure Türkiye PBZL 9926 CLS
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Boy | 1820 mm |
| Renk | Siyah |
| Derinlik | 705 mm |
| Genişlik | 908 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 572 lt |
| Gürültü Düzeyi | 39 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 196 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.