tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız 2.4
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Instagram ile ilgili bir şikayetin mi var?

Instagram İnstagram Hesabı

12.682 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
Recep sonuçtan çok memnun
  • 2 gün önce
Recep Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
-
3 gün önce

Instagram Hesabımı Askıya Aldı!

Instagram hesaplarım 1 hafta arayla ikisi de askıya alındı aktif kullanmadığım halde 30 gün sürem var açmakla uğraşıyorum ama hesap bulunamadığı için doğrulanmıyor içinde sadece kendi fotoğraflarımın olduğu 100 kişiden oluşan hesabımdı diğeri ise 40 kişiden.

profile
-
3 gün önce

Instagram Asılsız Haber Ve Etiket

G***** isimli kullanıcı Instagram hesabımı eşimi etiketleyerek asılsız iftiralarda bulunmuş kendisinden şikayetçiyim. Kocasıyla konuştuğunu iddia etmiş evli barklı insanım böyle bir şikayetin kaldırılmasını talep ediyorum. Asılsız ve bu suçlamanın dayanağı nedir.

profile
-
3 gün önce

Instagram Hesabım Şikayet Edilmiş

A**a*** l adli kişiyi tanımıyorum. Hesabımı şikayet etmiş. Hesabımı etiketleyerek asılsız iftiralarda bulunmuş kendisinden şikayetçiyim. Saygısız ithamlarda bulunmuş. Asla kabul etmiyorum. Evli barklı insanım böyle bir şikayetin kaldırılmasını talep ediyorum.

profile
-
3 gün önce

Instagram Hesabıma Giriş Yapmak

Instagram hesabıma bağlı olan telefon numaramı artık kullanmıyorum. Şifremi unuttuğum için giriş yapmamı sağlayacak bağlantı oraya geliyor ama erişimim yok. Zaten bu hesapları uzun zamandır kullanmıyorum ne yapmam gerekiyor hesaplara giriş yapabilmem için ayrıca Facebook girişim var ama yine giremiy...

profile
-
3 gün önce

Instagram Hesap Sorunu!

Az önce Instagram'dan biri bu sayfada hakkımda bir şikayet gördüğünü kadının birinin kocasıyla mesajları olduğuna dair hesabımı etiketlediğini söyledi ve ekran görüntüsü paylaştı. Kendisi her kimse sanıyorum ki yanlış etiketlemiş. Kendisine yorumum ulaşırsa o hesap kime aitse onu etiketlesin aksi h...

profile
-
3 gün önce

Instagram Selfie İstemesi

Instagram hesabıma girdiğimde bir ekran karşıladı beni robot olmadığımı doğrulama mail adresi istedi kod falan gönderdi falan bunu yaptıktan sonra fotoğraf istedi elimde bir kağıt olan hesabım bir parodi hesabı rol Play işte ne yapmalıyım? Yardım edin.

profile
-
3 gün önce

Instagram Hesabımla İlgili Asılsız İddia!

S** a** isimli şahıs veya fake adres (artık hangisi bilmiyorum) tarafından burada iftira atılarak Instagram hesabım etiketlenerek haksızlığa uğramaktayım. Bu hesap veya kişi hakkında yasal işlem başlatılmasını istiyorum yoksa ben yasal mercilere başvuracağım. İnanların Instagram hesaplarının belli k...

profile
-
3 gün önce

Instagram İftira, Yalan, Elini Vicdanına Koy!

H***A***  isimli kadın Instagram hesabımı etiketleyerek hakkımda asılsız iddialarda bulunmuştur. Yalan yanlış bilgiler yazmış kocası ile yazışmalarım olduğunu iddia ediyor öyle bir durum yok bunun çözülmesini istiyorum. Gereği yapılsın lütfen bir an önce.

profile
-
3 gün önce

Instagram Hesabım Askıya Alındı

Instagram hesabım askıya alındı nedenin öğrenebilir miyim ve tekrar kullanıma istiyorum bunu için gereğini yapılması arz ederim ve tekrar açılması için ne yapabilirim bunu için bilgi verilmesi istiyorum sebepsiz yere kapatılmış gibi düşünüyorum bunu için gereği yapılsın.

profile
-
3 gün önce

Instagram Hesabıma Giriş Yapıldı

Instagram hesabım alındı @ay***en. Önce bana asılsız iftira atıp buradan şikayet ettiler şimdi de ınstagramı aldılar acil yardım edilmesini istiyorum. Saçma storyler atmış bir de şifremi değiştirdim ona rağmen alındı. Hesabım acil yardım istiyorum.

profile
-
3 gün önce

Instagram'a Giriş Sorunu

Instagram hesabımda anasayfa beyaz ne hikayeler ne gönderileri görebiliyorum ne de mesaj alabiliyorum her yolu denedim uygulamayı sildim tekrar yükledim şifremi değiştirdim ama hiç ise yaramadı. Sadece keşfet kısmı çalışıyor çok uğraştım düzeltemedim. Lütfen yardımcı olun.

profile
7
3 gün önce

Instagram Hesabım Kapatıldı

29 Ocak pazar saat 4.46 Instagram hesabım kapatıldı kendiliğinden hesabımda gezinirken Instagram hesabından birden bire çıkış yapıp hesabımın kapatıldığına dair bilgi geldi sizlerden acil yardım destek istiyorum fotoğraflarım bilgilerim her şeyim bu hesabımda lütfen.

profile
31
3 gün önce

Instagram Hesabı Çalmak Yalan Haber!

Instagram'da @u***35 kullanıcı isimli şahıs bazı gerçek dışı mesajlar atıp yalandan uydurulan Şikayetvar isimli siteye giriş yapmanızı sağlayıp girdikten sonra sizin hesabınıza 3 farklı cihazla giriş yapmayı deneyip hesabınızı çalmaya çalışıyor dikkat edin ben son anda kurtardım kendimi.

profile
23
3 gün önce

Instagram Hesabımın Çalınması Ve Adıma Açılan Şikayet

Hesabım galiba çalınmış Gaziantep den birisi hesabıma giriyor lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum. Instagram hesabım K*** beni bu durum çok rahatsız etmiş durumda ve benim hakkımda şikayette bulunulmuş ben şikayette bulunan kişiyi ne tanıyorum ne de şikayette belirtildiği gibi bir şey oldu. Derha...

profile
28
3 gün önce

Instagram Hesabından Şahsıma İftira

Me***an adlı şahıs bana yazdı handan isimli şahıs burda hakkımda (1 ***4 ) iftirada bulunulmuş yok evli adamla konuşmak nasıl bir ahlaktır yok delil varmış bende kocasının görüntülerine dair yok konuşmam varmış. Hiçbir şekilde yanınıza bırakmayacağım mahkemede görüşürüz.

profile
475
3 gün önce

Instagram Onay Kodu Gelmiyor

M**** kullanıcı adı olan Instagram hesabıma kod gelmiyor ve hesabıma 5 gündür giremiyorum. Sorunu çözerseniz sevinirim kaç kere denedim olmadı. Şimdi de hesabınız kısıtlandı diyor. Anlamadım selfie videomu yolladım kabul edilmedi acil çözülürse sevinirim.

profile
63
3 gün önce

Instagram Hesabının Silinmesi

Instagram hesabımın topluluk kurallarını ihlal etmediği şekilde kapatılması yıllarca emek verilip reklam verilip bir kitle oluşturup bu şekilde bir şey yapılmayıp yapıldı olarak gözükmesi çok saçma. Böyle kaliteli bir uygulamanın yaptığı şeyler üzücü gerçekten.

profile
153
3 gün önce

Instagram asılsız iddia

@T***isimli şahıs tarafından Instagram hesabım etiketlenerek asılsız iddia ile buraya şikayet yazılmıştır. Birçok kişiye bu şikayeti yapmıştır. Kişiyi tanımıyorum ve olayın hiçbir gerçekliği, aslı yoktur bu rahatsızlığın giderilmesi için Instagram yetkililerini davet ediyorum.

profile
Ela
164
3 gün önce

Instagram H** A**Şikayet

H** a** diye biri uygunsuz iftiralar atmış. Bu kadın için derhal bir şeyler yapılmasını istiyoruz. İnsanların Instagram hesabını çalmak kapatmak için böyle yalan yanlış davranışlarda bulunuyor. Lütfen derhal gereğini yapın.

Marka Profili

Instagram bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Instagram henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Instagram bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Instagram henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör