Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bambi Hediyesi Üretim Hatası Fakir Süpürge

Neslihan
20 Haziran 13:46
900

Bambi mağazasından hediye olarak aldığımız Fakir Stone HSA 4048 marka dikey başlı süpürgemiz, daha 2-3 kez kullanılmasına rağmen 15. saniyede kendi kendine kapanıyor. Çöp haznesi dolu olmamasına rağmen sürekli uyarı verip kendini kapatıyor. İncelediğimde herkesin aynı konudan şikayetçi olduğunu gördüm. Üründe üretim hatası olduğu için mi hediye olarak dağıtıyorsunuz? Gerçekten çok ayıp bir uygulama.

20 Haziran 14:00 (Şikayetten 13 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon, sms ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.

Neslihan
21 Haziran 22:34

Bugün arandım yetkili servis adı vermek için fakat trafikte olduğum için not alamadığımı belirttim. Hemen birkaç dakika içinde SMS ile bildirileceği söylendi fakat herhangi bir SMS gelmedi. Tekrar bu konuda bilgilendirme yapılırsa sevinirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Nazlı

Ben de Bambi'den aldığım yatak üzerine hediye aldım süpürgeyi bir ay olmadı ve ir kaç kez kullanımda aynı problemi yaşadım. 40 bin lira verdiğimiz yatak üzerine hediye aldığımız süpürge bu olmamalıydı. Hatalı bozuk ürünleri insanlara verip neden kandırırsınız? Tüketici Hakları'na kadar şikayet edeceğim.

Ramazan

Bizimki de motor arızası oldu servise verdik aldıktan sonra max da kapanıyor çözüm buldunuz mu?

Neslihan

Şikayeti bugün oluşturdum henüz bir gelişme olmadı. Sanırım bu ürün genel olarak hatalı çok fazla şikayet var aynı üründe

Fakir Ev Aletleri Stone HSA 4048 Şikayetleri

Fakir Süpürge 1 Haftada Bozuldu

Yeliz
11 Temmuz 19:28
230

Fakir Stone Hsa 4048

Nehir
09 Temmuz 16:50
195
2

Fakir Stone Hs 4048

Mustafa
25 Haziran 00:49
246
Benzer Şikayet Yaz