Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Cochlear Fahiş Fiat Aşırı Yüksek Fiat

Hüsamettin
27 Mayıs 23:09
310

Cochlear Nucleus 6 işitme cihazı kullanmaktayım. Yüzde 50 sesinde biraz değişiklik oldu. Mikrofon filtresini değiştirmek istedim. İstanbul 5332****12 numaralı telefondan sipariş verdim. Kendilerinde olmadığını, Diyarbakır şubesi 5330****71 numaralı telefona mesaj göndermem gerektiğini söylediler. Mesajda fiyatını sordum, ufacık bir şeyin fiyatının 900 TL olduğunu söylediler. Şaştım kaldım. Şaka ya da yanlış anlaşıldığını sandım. Tekrar sorduğumda doğru fiyatın 900 TL olduğu söylendi. Emekli olduğumu ve 9500 TL emekli maaşımın olduğunu, yardımcı olmalarını söyledim. Yapılacak bir şey olmadığı, ürünün fiyatının bu olduğu ve tek fiyat olduğu söylendi. Sizi şikayet edeceğim dedim, bildiğin yere şikayet et dediler. Bu sadece ufak bir parçası, diğer parçaları yok. Böyle bir fiyat olmaz, kesinlikle fahiş bir fiyat. Mecburen alacağım, ekmek kadar önemli. Ama fiyatları kim izleyecek, kim takip edecek? Herkes istediği fiyata istediğini satacak mı? Bu fiyatlar ile ilgili birimler, ilgilenen devlet yöneticileri yok mu? Tüketici Hakları yok mu bu ülkede? Emekli geçimini zor geçiriyor. Şu anda o ürüne verecek 900 TL'm yok, gelecek ay olur mu bilmem. Yetkili kişilerden rica ediyorum, yeter artık. Biri dur desin. Bu benim aşım, ekmeğim gibi önemli. İnşallah bu kişiler gerekli cezayı alır ve aynı şeyi başkasından istemezler. Teşekkür ederim.

Cochlear Fahiş Fiat Aşırı Yüksek Fiat

Gelişme
Gelişme

27 Haziran 13:40

Antakya üniversitesinde cochlear implant işitme cihazı taktırdım garantili idi 1 yıl sonra kumanda arıza verdi çalışmadı Antakya şubeye götürdüm bunun servise gideceğini söylediler gerekli kaydı yaptılar gönderdiler 1 hafta sonra cihazımın servisten geldiğini telefon ile bildirdiler gidip aldım. Bugün yeniden arızalandı Gaziantep'te oturduğum için Gaziantep şubeye götürdüm garantimin bittiği'ni tamir olmayacağını yenisini alınması fiatının 9.750 TL olduğunu söylediler. (servis garantili iken vardı garanti bitti servis kapandı) benim içi, n bu kumanda olmazsa olmaz kendileri de biliyor bunu mecburen alacak deyip kişiyi zor duruma sokmak ben emekliyim on bin tl maaşım 9.750 ye nasıl bir tek kumanda alayım. Bu kilsiler istediğini istediği Fiat'tan mı satacaklar bunların kontrol eden devlet yetkilisi yok mu istediğim fiyata satarım mı olacak eskiden insanlık vicdan vardı ona güveniyorduk şimdi maalesef sadece cüzdan kalmış. 

27 Haziran 13:18

Antakya üniversitesinde cochlear implant işitme cihazı taktırdım garantili idi kumanda arıza verdi çalışmadı Antakya şubeye götürdüm bunun servise gideceğini söylediler gerekli kaydı yaptılar 1 hafta sonra cihazımın servisten geldiğini telefon ile bildirdiler gidip aldım. Bugün yeniden arızalandı Gaziantep'te oturduğum için Gaziantep şubeye götürdüm garantimin bittiği'ni tamir olmayacağını yenisini alınması gerektiğini fiatının 9.750 TL olduğunu söylediler. (servis garantili iken vardı garanti bitti servis kapandı) benim içi, n bu kumanda olmazsa olmaz kendileri de biliyor bunu mecburen alacak deyip kişiyi zor duruma sokmak ben emekliyim on bin tl maaşım 9.750 ye nasıl bir tek kumanda alayım. Bu kilsiler istediğini istediği Fiat'tan mı satacaklar bunların kontrol eden devlet yetkilisi yok mu istediğim fiyata satarım mı olacak eskiden insanlık vicdan vardı ona güveniyorduk şimdi maalesef sadece cüzdan kalmış. Belki bir vicdanlı bu şikayeti okurda bu kişilere gereken cezayı verir.

27 Haziran 12:32

Merhabalar 5 yıl önce Antakya'da üniversitesinde cochlear implant işitme cihazı taktırdım garantili idi kumanda arıza verdi çalışmadı Antakya şubeye götürdüm bunun servise gideceğini söylediler gerekli kaydı yaptılar 1 hafta sonra cihazımın servisten geldiğini telefon ile bildirdiler gidip aldım. Bugün yeniden arızalandı Gaziantep'te oturduğum için Gaziantep şubeye götürdüm garantimin bittiği'ni tamir olmayacağiını yenisini alınması gerektiğini fiatının 9.750 TL olduğunu söylediler. (servis garantili iken vardı garanti bitti servis kapandı) benim içi, n bu kumanda olmazsa olmaz kendileri de biliyor bunu mecburen alacak deyip kişiyi zor duruma sokmak ben emekliyim on bin tl maaşım 9.750 ye nasıl bir tek kumanda alayım. Bu kilsiler istediğini istediği Fiat'tan mı satacaklar bunların kontrol eden devlet yetkilisi yok mu istediğim fiyata satarım mı olacak eskiden insanlık vicdan vardı ona güveniyorduk şimdi maalesef sadece cüzdan kalmış. Belki bir vicdanlı bu şikayeti okurda bu kişilere gereken cezayı verir.

Ek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz