Aylarca Teslim Edilmeyen Çeyiz Ürünleri Ve Geri Dönüş Yapılmıyor
12. Ayda İzmir Karşıyaka Girne bayisinden aldığım Beko 670475 MB model buzdolabı ve bir televizyonun ödemesini toplam 59.000 TL olarak nakit yaptım. Faturam mevcut. Ürünler çeyiz için alınmıştı, düğünümüz oldu ve üzerinden aylar geçti, fakat hala teslimat yapılmadı. Ürünleri yaklaşık 8-9 ay sonra te...
Beko Nun Hiçbir Sözünü Yerine Getirememesi

24.08.2024 tarihinde 670475 MB model numaralı buzdolabı Beko yetkili bayisinden ücretini ödediğim ve mail order'dan aldıkları halde buzdolabım bir tür...
Beko Didim'deki Beyaz Eşya Satın Alma Deneyimi

17.08.2024 tarihinde, Tuğcu Dayanıklı Tüketim Ltd. Şti. Didim Aydın Beko Bayiinden 6 parça beyaz eşya seti aldık. Kurulum esnasında servis kutuyu açtı...
Beko Buzdolabı Kurulum Bilgisi Verilmemesi

Bugün itibarıyla Beko 670475 MB ürününü teslim aldım. Ürün tanıtımı yapılmadı, 4 saat sonra fişi takın dediler. Fişi taktım fakat ayarları nasıl, neye göre yapacağım hakkında bilgi verilmedi. Konuşulan tek konu 600 TL karşılığında voltaj koruyucu oldu. Müşteri hizmetlerini aradım fakat onların da bu...
Beko Kategorileri
- Ankastre Fırın 445
- Ankastre Ocak 268
- Ankastre Set 195
- Aspiratör 56
- Blender 57
- Blender Seti 49
- Buharlı Temizleyici 20
- Bulaşık Makinesi 1.823
- Buzdolabı 4.091
- Cep Telefonu 47
- Çamaşır Makinesi 3.519
- Çaycı 412
- Çeyiz Paketi 94
- Davlumbaz 221
- Derin Dondurucu 651
- Dikiş Makinesi 1
- Doğrayıcı 15
- Düdüklü Tencere 20
- Ekmek Kızartma Makinesi 11
- Ekmek Yapma Makinesi 11
- Elektrikli Süpürge 134
- Espresso Makinesi 102
- Fırın 250
- Filtre Kahve Makinesi 22
- Fritöz 32
- Hamur Yoğurma Makinesi 21
- Hava Soğutucu 174
- Hava Temizleyici 14
- Kahve Makinesi 199
- Kahve Öğütücü 4
- Katı Meyve Sıkacağı 11
- Kettle 16
- Kıyma Makinesi 8
- Klima 3.600
- Kombi 248
- Kurutma Makinesi 1.567
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 100
- Mikrodalga 99
- Mikser 6
- Mini Fırın 41
- Mutfak Robotu 13
- Narenciye Sıkacağı 4
- Ocak 282
- Robot Süpürge 384
- Saç Düzleştirici 4
- Semaver 14
- Set Üstü Ocak 89
- Su Arıtma Cihazı 1
- Su Sebili 168
- Süpürge 66
- Şarjlı Süpürge 475
- Şofben 29
- Tablet 5
- Televizyon 1.867
- Termosifon 84
- Termostat 5
- Tost Makinesi 80
- Türk Kahvesi Makinesi 151
- Ütü 104
- Vantilatör 64
- Yazarkasa Pos 1.207
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Boy | 1870 mm |
| Derinlik | 700 mm |
| Genişlik | 745 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 475 lt |
| Gürültü Düzeyi | 36 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 135 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |

