Verimor Telekom

Verimor Telekom

2 ŞİKAYET
2 TEŞEKKÜR
%100 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:
Şikayet Konuları

Oğuz'un Teşekkür Mesajı

Müşteri ilişkileri departmanındaki arkadaşa ilgi ve alakası için teşekkürler  

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

29 Eylül OğuzOğuz 470

İşıl'in Teşekkür Mesajı

İlgili firmanın konunun kendisi ile alakası olmadığını kanıtladı. Kendileri ile ilgili olmamasına rağmen çok yardımcı oldular.

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

20 Temmuz İşılİşıl 383

Mehmet'in Teşekkür Mesajı

Süreç geç de olsa çözüldü. Verimordan kemal beye ilgi ve alakası için teşekkür ediyoruz. Ancak bu kadar basit bir olayı neden kördüğüm haline getirildiğini anlamamaktayız. Ve sadece bu olayın kemal bey tarafından çözülmesi de kurumsallık adına akıllara soru işaretleri düşürmedi değil. Sonuç olarak kurumlar arası sözleşmemiz devam etmekte ve kemal beyin ilgi ve alakası harikulade devam etmekte, tekrar tekrar kendisine teşekkürlerimizi bildirmek isteriz.
26 Temmuz 2017 MehmetMehmet 2.323

Biray'ın Teşekkür Mesajı

Merhaba, verimor un dolandırıcıların aboneliğini sonlandırması için teşekkür ediyorum. Umarım her dolandırıcı tespitinde Verimor ve benzeri diğer Telekom operatörleri aynı işlemi yaparlar. Burada yine Şikayetvar.com un gücü de ön plana çıkıyor. Ancak bu tür problemlerde başka kişilere de yol gösterici olması açısından beni arayan numaranın xxx ile gizlenmesini anlayamadım. çünkü buradaki amaç bu tür dolandırıcların ifşa edilmesidir. Beni arayan numara 0 850 532 71 42 dir. Dolandırıcı ile karşılaşanlar numaranın ilk 3 hanesine göre hangi operatörden olduğunu tespit edip şikayette bulunabilirler.
25 Mayıs 2016 BirayBiray 2.484

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları