Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Stilevs Dikey Süpürge Durduk Yere Çalışmıyor

profile
03 Haziran
72
Eda'nın Teşekkür Mesajı
“Teşekkür ederim”

Stilevs'den geçen hafta aldığım dikey süpürge durduk yere çalışmıyor. Acilen çözülmesini istiyorum. Daha dün çalışıyordu, hiçbir şey olmamasına rağmen bugün çalışmıyor. Yetkili servise ulaşılamıyor. Konteyner için almıştık, mağduriyetimizle ilgilenilmesini rica ediyorum.

Stilevs Logo
03 Haziran 16:00
Eda
05 Haziran 17:08

Teşekkür ederim

Benzer Şikayetler

Stilevs Dikey Süpürge Başlığı

profile
03 Aralık 2022
29

Stilevs dikey süpürgemin ucu birbirinden ayrıldı. Daha yeni aldım böylesi iyi bir firmanın ürünlerinin bu şekilde çıkması beni çok üzdü. Çevreme öneremiyorum. Param resmen çöp oldu. Ürünümü çok severek beğenerek aldım ama beklentimi hiçbir şekilde karşılamadı.

Stilevs Limitless El Blender Robot Bıçakları

profile
14 saat önce
127

Stilevs Limitless El Blender Seti aldık 1 hafta önce. Bugün kullanmak nasip oldu. Domates çekerken bir anda bıçaklar dönmemeye başladı. Blender, mikser dönüyor ama bıçaklar dönmüyor. Robot boş iken bıçakları dönüyor içine 1 tane domates atıyorum döndürmüyor.

Stilevs Robot Blender Çalışmıyor

profile
16 saat önce
86

2021 çeyiz seti olarak aldığım robot blender çok kullanmadığım halde hiçbir şey çekmez oldu. En kolayı domatesi bile çekmedi biraz dursun öyle çekeyim dedim 3 hafta kadar kullanmadım tekrar denemek istedim ama aynı sonucu aldım ve bu durum beni çok üzdü. Çok severek kullandığım bir ürün şu çözülmesi...

Stilevs Et Makinesi Motor Çok Ses Çıkarıyor

profile
17 saat önce
59

Yeni Stilevs et makinesi aldım 1 defa kullandım 2 kullanımda motoru yandı servise gitti geldi. Şimdi de motordan çok ses çıkıyor. Hiç mallarının arkasında durmuyorlar. Aradık bizlik bir iş değil diyorlar bu nasıl sorumsuzluk şikayetim var bu sorunun hemen çözülürse sevinirim

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Stilevs Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 24 dk 30 sn
Benzer Şikayet Yaz