Sinbo'dan Cevapsızlık, Ücret Ve Tamir Süreci Belirsizliği

24.02.2026 tarihinde Sinbo marka svc8601 model elektrik süpürgemizi tamir için garanti süresi dolduğu halde kabul ederek Sinbo fabrikasına gönderdik. ...

24.02.2026 tarihinde Sinbo marka svc8601 model elektrik süpürgemizi tamir için garanti süresi dolduğu halde kabul ederek Sinbo fabrikasına gönderdik. ...
Yaklaşık 1 yıldır Sinbo Svc 8601 model süpürgeyi kullanıyorum. Süpürgenin toz haznesi kapağının tırnağı kırıldı ve bu parça olmadan ürünü sağlıklı şekilde kullanamıyorum. Yetkili servislerle iletişime geçtiğimde yedek parça temin edemediklerini, bu parçanın olmadığını söylediler. İnternette ve sat...

Yaklaşık 1.5 yıl önce internet üzerinden Sinbo svc-8601 elektrikli Süpürge aldım. Esnek hortumu sürekli dip kısmından kopuyor, hortuma bağlı olan, makineye giren kısmında çatlak oluğunu ve bunu. Gibi yerlerinin kullanım esnasında kırıldığını Sinbo'nun WhatsApp hattından müşteri hizmetlerine bildirdi...
Süpürge çekmiyor, WhatsApp hattına yazdım. Bir gün sonra dönüş yaptılar ama bir daha dönüş yapılmadı. Aradığımızda WhatsApp hattından yazmamı söylüyorlardı daha önceki şikayetimde ama WhatsApp'tan dönüş yapmıyorlar. İlgisiz bir firma olduğunu görüyorum. İlgilenen kimse yok.

Sinbo müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyorlar. Whatsapp'tan yazıyorum geri dönmüyorlar. Bu kadar ilgisiz bir firma olamaz. Bir elektrikli süpürgenin hazne başlığı istedik. Onun içinde WhatsApp'tan yazıyorum geri dönüş olmuyor. Müşteri hizmetleri açmıyor Sinbo dan artık bir şey alınmaz
| Su Haznesi | |
| Tutma Yeri | |
| Toz Haznesi | |
| Emiş Gücü | 350 W |
| Emiş Türü | Kuru |
| Ses Seviyesi | 62 dB |
| Toz Torbası | |
| Siklon Filtre | |
| Park Pozisyonu | Yatay |
| Kablo Uzunluğu | 5 m |
| Teleskopik Boru | |
| Süpürge Türü | Elektrikli Süpürge |
| Süpürge Yapısı | Yatay |
| Motor Gücü (En Yüksek) | 890 W |