Siemens Derin Dondurucum Küflendi!

Teslime
27 Mayıs 2025 08:45
996


| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| İç Hacim | 182 lt |
| Kapı Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | F |
| Enerji Tüketimi | 244 kWh |
| Hızlı Dondurma | 1 |
| Kullanım Biçimi | Dikey |
| Çekmece Sayısı | 6 |
| Gürültü Düzeyi | 42 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 22 kg |