Emrah sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Emrah
10 Temmuz 2023 01:14
928
Emrah Şikayetini Yayından Kaldırdı

| Şarj | Micro-USB |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 4.0 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 1500 mAh |
| Dahili Hafıza | 8 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 1 GB |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Spreadtrum SC8830A |
| Ekran Cözünürlügü | 480x800 Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 0.9 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 720p (HD) |