Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Regal NF 45010
Ürün Analizi
- Şikayetler
Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi
Verim-Performans
68/100
Ergonomi-Kullanışlılık
65/100
Yetkili Servis
64/100
Memnuniyet ve Tavsiye
62/100
Avantajları
- Sağlam-sorunsuz
- Raf-bölme kullanışlı
- Soğutma özelliği iyi
- Fiyat-performans cihazı
- Dondurucu hacmi yeterli
- Karlanma-buzlanma yapmıyor
Dezavantajları
- Gürültülü çalışıyor
- Yiyecekleri taze tutmuyor
- Koku yapıyor
- Enerji tüketimi yüksek
- Bazı yiyecekleri donduruyor
Regal Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Regal NF 45010
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Boy | 1730 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 720 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | F |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 402 lt |
| Dondurucu İç Hacim | 98 lt |