Reeder Mağazasından Aldığım Telefonlarda Sürekli Arıza ve Ekstra Ücret Mağduriyeti

25 Mart 2024 tarihinde Konya entepe Reeder mağazasından “bir alana bir bedava” kampanyası ile iki adet Reeder s23 Pro max telefon aldık. Alırken, herhangi bir arıza durumunda hemen getirmemiz halinde birebir değişim yapılacağı söylendi. Telefonlar bir hafta içinde bozuldu. Mağazaya götürdüğümüzde is...
Sıfır Diye Satılan Reeder S71'in Arızalı Ve Eksik Parçalı Çıkması Sonrası Mağduriyet

Yozgat Novada AVM’deki Reeder mağazasından yaklaşık 4 ay önce Reeder s71 model telefonu sıfır ürün olarak satın aldım. İşim gereği sürekli kamera kullanmak zorundayım. Aldığım günden beri akşama kadar sorunsuz çalışan kamera, bir sabah iş için açtığımda bulanık göstermeye başladı. Bunun üzerine tel...
Reeder'dan Alınan Ürünlerin Teslimat Sorunu

Reeder'dan kampanya kapsamında 23.999 TL tutarında 25.02.2025'de bir adet s71, bir adet s19 Pro max ve bir adet akıllı saat aldım. Telefonlar Manisa Akhisar Novada outlet mağazasından teslim edildi, ancak akıllı saat 1 ay geçmesine rağmen teslim edilmedi. Müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen 'ma...
Reeder Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.95 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 12 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Dimensity 8200 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2460 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 100 MP |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |
