Neredeyse Hiç Kullanılmamış Philips Meyve Sıkacağımın Kilidi Aniden Kırıldı Ve Çalışmıyor

2025 yılı Mart ayında Trendyol üzerinden 3.536 TL ödeyerek Philips hr1832/00 Viva Collection katı meyve sıkacağı satın aldım. Ürünü toplamda 4–5 kez kullandım. 22.11.2025 tarihinde ürünü temizlemek için yıkama işlemi yapacağım sırada kilit kısmı aniden kırıldı ve bu kırılmadan sonra ürün tamamen çal...
Garanti Kapsamındaki Philips Meyve Sıkacağında Parça Sürekli Yerinden Çıkıyor

Philips marka, HR1832/00 model Katı Meyve Sıkacağımızın garantisi devam etmektedir. Ekte fotoğrafı mevcut parçanın yerinden çıkması sebebiyle (düşme vb. Kullanımdan kaynaklı hiçbir sebep yokken) makine çalışmaz hale gelmiştir. Bunun üzerine makineyi Denizli ili yetkili servisi olan Feniş Elektronik'...
Yedek Parça Bulunamıyor: Philips HR1832/00
Philips HR1832/00 yedek parça sorunu Merhaba, aldığım ilk gün üst kapakta çatlak oldu. Çok minik, şimdi de üst kapakta çatlak olan parça kırıldı, yedek parça bulamıyorum. Bu nasıl bir sorun? Ürünün yedek parçası nasıl olmaz? Bu ürünü garanti kapsamıyor mu? Kapsamıyorsa yedek parça sorununu çözmeniz ...
PHILIPS Ev Aletleri Kategorileri
- Airfryer 1.450
- Blender 135
- Blender Seti 58
- Buharlı Düzleştirici 11
- Buharlı Pişirici 36
- Çay Makinesi 106
- Dikey Süpürge 7.147
- Düdüklü Tencere 139
- Ekmek Kızartma Makinesi 27
- Elektrikli Süpürge 2.348
- Filtre Kahve Makinesi 205
- Hava Nemlendirici 48
- Hava Temizleyici 135
- Kahve Makinesi 697
- Katı Meyve Sıkacağı 59
- Kettle 45
- Mikser 36
- Narenciye Sıkacağı 7
- Robot Süpürge 2.582
- Rondo 9
- Tam Otomatik Kahve Makinesi 1.223
- Tost Makinesi 22
- Ütü 1.621
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Güç | 500 W |
| Filtre Tipi | Paslanmaz Çelik |
| Gövde Tipi | Plastik |
| Hız Ayarı | 1 |
| Ürün Tipi | Tekli |
| Damlama Önleyici | 1 |
| Kaydırmaz Ayaklar | 1 |
| Sürahi Kapasitesi | 500 ml |
| Doğrayıcı Hazne Kapasitesi | 1500 ml |



