Furkan sonuçtan hiç memnun değil
Monster Notebook Almak Pişmanlık Servise Vermek Daha Da Pişmanlıktır!

Furkan
25 Ekim 2025 20:41
823


Merhaba. Aralık 2022'de Monster Abra A7 v14.1.5 cihazını satın aldım. 1 yıl sonra bilgisayarıma yeni bıos sürümünün çıktığını öğrenip Monster ile görüşerek bıos güncelleme dosyasını istedim, bilgisayarıma kurdum. Bıos güncellemesi sonrası doğru dosyayı yüklesem de bilgisayarımın adı Abra A5 v19.1 ol...
Monster'dan aldığım laptop yaklaşık 1,6 yıl sonra bakım için servise götürdüm. Ürünü dün Kartal İnovasyon Merkezi'ne teslim ettim. Kapak kapanınca menteşeden ses geliyor. Ekranda ışık sızması var ve ekstra SSD takılması için bugün ürünü almaya gidiyorum. Ürüne bakım yapılmış ve SSD takılmış; ancak ı...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 260 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 392.9 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| Kalınlık | 24.9 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 18 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| İşlemci Çekirdeği | 12 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 500 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |