Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Monster IPTV

38Şikayet
1,3
Şikayet Yaz
Şikayetler
38 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Monster IPTV
1,3
  • Çözülen
  • Videolu

Monster IPTV Monster Server Hesaba Girememe Sorunu

profile
Mehmet
1 ay önce
113

... 23 eylülde Sunucu değiştirdik diye ekstra ücret istediler yayınlar 30 ekime kadar sorunsuz şekildeydi daha da giremiyorum hesabıma WhatsApp'tan da dönmüyorlar memnundum ama neyse hayırlısı inşallah geri dönerler kaliteli yayınları vardı Monster serverın

Monster İptv Yayın Süreniz Dolmadan Kapanıyor

profile
Ferdi
21 Ekim
453

Ürünümü günü dolmadan kapattılar. Sözde sınırsız üyelik satıp daha 3 ay bile olmadan 200 lira ekstra para istediler şu anda ücretini vermiş olmama rağmen kullanamıyorum.En fazla birkaç ay kullanabilirsiniz. Ekledikleri Telegram grubundan bile çıkarmışlar.

1

Monster IPTV Monster İptv Bedelini Ödememe Rağmen Kurulum Yapmadı

profile
Egemen
04 Ekim
770

'40 bin TV kanalı' diyerek web üzerinden hizmet veren Monster iptv'den 450 TL karşılığında 6 aylık paket almama rağmen kurulum yapılmadı ve üyeliğim aktif edilmedi. Bu şekilde hizmet verdiğini söyleyen kurum ve kuruluşlar yüzünden paranızı boşa harcamayın...

Monster IPTV  Ödeme Sorunu

profile
Deniz
04 Ekim
95

Monster ödeme yapıldı. Kullanıcı adı ve şifre verilmedi. Dönüş falan dönmüyorlar. Nasıl yapalım hiçbir şekilde yazmıyorlar. Nasıl paramızı iade veya geri alırız lütfen anlayan varsa bize yardım etsin. Şikayetimi nerelere yapmalıyım lütfen yardım edin.

1

Monster IPTV Monster Server IP TV Süre Dolmadan Tekrar Ücret İstiyor

profile
Öner
27 Eylül
2.681

Yaklaşık 2 ay önce 24 aylık Monster IP TV üyelik satın aldık, sözde 3 ay da kendileri bedava verdiler. Verdikleri hizmet 3 ay bile sürmedi. Satın alırken özellikle sunucu değişimi gibi durumlarda tekrar ücret istiyor musunuz? Diye sorduk, "söz konusu bile olamaz" dediler. Şimdi çeşitli bahanelerle (...

Monster IPTV Monster Server IP TV Süre Dolmadan Tekrar Ücret İstiyor

Monster IPTV

profile
Murat
26 Eylül
319

Monster server IP TV üyeliğini 1 Eylül'de aldım, 12 aylık geçtiğimiz çarşamba günü maç izlemek istedim, ancak kanallar gözükmüyordu. Whatsapp'tan yazdım. Bana uzun bir yazı göndererek, adreslerimize yapılan baskılardan dolayı yurt dışından kendi datalarımızı aldıklarını söylediler. Artık sorun olmay...

1

Monster IPTV Donma Sorunu

profile
Dilaver
26 Eylül
206

İlk aldığım günlerde donma oluyordu, şimdi yayını komple kapattılar ve ulaşacağımız kimse yok.1 yıllık aldığım yayın 1.haftada kapandı.

Monster IPTV Monster İptv Yıllık Üyelik Adı Altında Paramı Aldı

profile
Serkan
26 Eylül
262

Monster iptv yıllık üyelik adı altında 650+250 şeklinde paramı aldı. Toplamda 900 TL ve tarafıma hizmet sağlamayı kesti WhatsApp hattından yazıyorum cevap falan vermiyorlar. Milleti çarpma peşinde olan tam bir firma para iademi acil şekilde istiyorum.

Monster İptv Yanıltıyor

profile
Taner
24 Eylül
192

Monster iptv hoşgeldiniz! Spor, maç, ulusal, sinema, belgesel kanalları, Türk ve yabancı kanallar, 4K yayınlar, Seç İzle film ve dizi arşivi, Netflix, Disney+, Amazon Prime gibi platformlara erişim imkanı sunuyoruz. Ancak, üyelik aldığım halde tamamen yanıltma yapıyorlar. Sadece 3 ay geçmiş olmasına...

Monster Iptv Yanıltması

profile
Alper
24 Eylül
182

Monster Iptv şirketi, para talep etmek için sunucu değişikliği bahanesiyle yanıltıyor. Önceden alınan ödeme karşılığında hizmet vermeden daha fazla para istiyorlar.

Monster İptv İlgisiz

profile
Tolga
24 Eylül
171

Monster ip TV hizmeti hakkında bir şikayette bulunmak istiyorum. Maç izlemek veya film izlemek gibi temel kullanımlar için bile uygun değil. Ayrıca, ilgi ve alaka konusunda aldatıcılar.

Monster Iptv İnsanları Yanıltıyor!

profile
Serhat
24 Eylül
155

Kalitesiz insanlar yanıltıcılar. CİMER'e yazacağım telefon numaraları belli insanları yanıltıyor diye inşallah ilgilenirler server taşıdım bahaneleri bitmiyor.

1

Monster İptv Süre Dolmadan Para İstiyor

profile
Hakan
23 Eylül
493

Monster ip TV üyelik sürem dolmadan server değiştiriyoruz diyerek yeniden ücret istiyor. 6 aylık üyelik aldım sadece 1 ay kullanabildim. Tekrar para istiyor. Yollayacağım eminim 1 ay sonra tekrar isteyecek. 5 ayımı çöp ettiler.

Monster İptv Uygulaması Yanıltıyor!

profile
Mehmet
23 Eylül
109

Monster IP diye bir uygulama var, Bu site insanları yanıltıyor. Deneme sürümü verirler, ilk başta ondan sonra para isterler. Sonra giriş yapamazsınız ve mesaj attığınızda geri dönüş olmuyor.

1

Monster Iptv Sunucu Taşıma Masrafı Ve Sürekli Değişen Sunucu

profile
Hakan
20 Eylül
404

Üyelik aldıktan bir ay sonra sunucuyu taşıyacağız deyip para istediler, zorunlu dediler, yoksa yayın açılmaz dediler, verdik fazladan parayı uzattık, şimdi yine sunucu değiştiriyoruz yine para vermen lazım diyorlar. Zaten muhatap da yok, mesajlar otomatik.

Monster IPTV Hizmetim Kapatıldı, Para İstiyorlar, Monster İp TV Pişmanlıktır

profile
Aşkın
20 Eylül
184

Geçen ay 600 TL'ye aldığım hizmetim kapatıldı. Para İstiyorlar üstüne Monster ip TV pişmanlıktır. Bakın bana yazdıkları yazı bu; Ödeme yapmayanlara üzülerek söylüyorum yardımcı olmayacağım İsviçre'ye gittim geldim yeni sunucu aldım kendi üstüme artık sistem bizim kiralık değil artık tek bir sorun o...

Monster Iptv Tarafından Yapılan Hizmette Sorunlar

profile
Cihat
20 Eylül
171

Yanıltanlar tarafından sağlanan IP TV hizmetiyle ilgili ciddi sorunlar yaşıyorum. Güncelleme sonrasında hiçbir kanal açılmıyor ve maç yayınları donuyor. Ayrıca, telefon numaralarını değiştirmişler ve bu durum beni oldukça mağdur etti. F*a***adlı kişiyi mahkemeye vereceğim. Para boşuna gidiyor.

Monster Iptv Tarafından Yapılan Hizmette Sorunlar
Monster Iptv Tarafından Yapılan Hizmette Sorunlar
profile
Gt Garage
24 Eylül
192
Gt Garage Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Bilal
23 Eylül
11
Bilal Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Monster IPTV bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Monster IPTV henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör