
Mipo M17 Telefonun Kapanması ve Şarj Almaması

Vodafone’un internet sitesi üzerinden yaklaşık iki ay önce Mipo m17 marka bir telefon satın aldım. Cihazı aldığım günden beri telefon kendi kendine kapanıyor ve şarj almıyor, bu nedenle üründen hiç memnun değilim. Cihazın garantisi bulunmasına rağmen, henüz hiçbir teknik servise başvurmadım.
Garanti Kapsamındaki Telefonum İçin Yüksek Ücret Ve Yetersiz Bilgilendirme Mağduriyeti

15.08.2025 ve 15.09.2025 tarihlerinde oğluma aldığım Mipo17 (m17) model cep telefonunu, kameranın çalışmaması, sesin net gelmemesi, ekran kırılması ve batarya şişmesi gibi arızalar nedeniyle Vodafone yetkili bayisi aracılığıyla servise gönderdim. Ürünün garantisi devam etmekte ve garanti belgesi ile...
Mipo M17'nin Ana Kart Arızası
Mipo m17 model cep telefonumu Vodafone faturalı hattım üzerinden satın aldım ve 3 gün kullandıktan sonra ana kart arızası yaşadım. Cihazı Kartal KVK s...
Garanti Kapsamındaki Arızalar İçin Ekstra Ücret Talebi Ve Zorunlu Onarım Şartı

Mipo m17 model cihazımı, şarj almama ve mikrofondan ses gelmeme sorunları nedeniyle 23.09.2025 tarihinde garanti kapsamında servise gönderdim. Servis, garanti kapsamında değişim yapılacağını belirtmesine rağmen, ekranın yerine tam yapışık olmaması ve kenar çıtasında çatlak olduğu gerekçesiyle benden...
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.51 İnç |
| 4.5G Desteği | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| İşlemci (Chipset) | Unisoc SC9863A |
| Ekran Cözünürlügü | 720x1600 (HD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |