Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Medilife HastanesiŞikayetvar üye markasıdır

36100
(85 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
176 Şikayet (Son 1 yıl)
Medilife HastanesiŞikayetvar üye markasıdır
36100
(85 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Beylikdüzü Medilife Hastanesi İlaçlar İçin SGK İle Anlaşma Yapmaması

Melis
17 Haziran 01:13
307
4
Çözüldü
Melis
14 Haziran 15:25
-

"Sorun için dönüş sağlandı. Teşekkürler."

Melis Şikayetini Yayından Kaldırdı

Medilife Hastanesi Çapa Tomoçek Müşteriye Kötü Davranıyor!

Rabia
12 Haziran 15:47
49
5
Çözüldü
Seren
11 Haziran 11:25
47

"Eylem hanıma desteklerinden ötürü teşekkür ederiz sorunumuzu çözdüler"

Seren Şikayetini Yayından Kaldırdı

Beylikdüzü Medilife Hastanesi İlgisiz Bir Hastane

Ahmet
11 Haziran 07:41
73

Beylikdüzü Medilife Hastanesi Dahiliye Şikayeti

Dilara
06 Haziran 19:38
272

Medilife Hastanesi Personel Laubaliliği Ve Saygısızlığı

Demet
05 Haziran 11:53
178
1

Medilife Hastanesi Test Sonucunun Geç Çıkması

Kübra
05 Haziran 08:58
498
1

Medilife Hastanesi 1 Saat 15 Dakika Doktorun Gelmesini Bekledik Gelmedi

Sevde
03 Haziran 17:19
61
1

Medilife Hastanesi Özel Sağlık Sigortası Onayı İçin Hastane Çilesi

Arzu
30 Mayıs 12:21
121

Medilife'ın Yanlış Para Politikası

Uğur
29 Mayıs 21:04
40

Medilife Hastanesi Özel Sigortalılar Birimi

Volkan
29 Mayıs 20:18
122
1

Medilife Hastanesi Randevu Ve Sigorta İşlemlerinde Yaşanan Sorunlar

Turan
29 Mayıs 12:15
433
1

Medilife Doğum Paket Ücreti Ödememize Rağmen Ekstra Para Talep Etti

Ömer
28 Mayıs 23:43
742
1

Medilife Beylikdüzü Hastanesinin Ekstra Ücret Talebi

Arzu
25 Mayıs 23:24
857
Medilife Beylikdüzü Hastanesinin Ekstra Ücret Talebi
1

Medilife Hastanesi Özel Beylikdüzü Hastanesi'nin Çözüm Odaklı Olmayışı

Orhan
23 Mayıs 11:13
793
Medilife Hastanesi Özel Beylikdüzü Hastanesi'nin Çözüm Odaklı Olmayışı

Medilife Daha Çok Hasta Ediyor

Tayfun
21 Mayıs 00:14
76
Medilife Daha Çok Hasta Ediyor
1

Medilife Hastanesi Randevu Sorunu

Burcin
16 Mayıs 11:01
474
Ertuğrul
22 Mayıs 11:40
-
Ertuğrul Şikayetini Yayından Kaldırdı
Melis
15 Mayıs 15:10
100
Melis Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 481 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Medilife Hastanesi 1 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %11
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Medilife Hastanesi iletişim bilgileri nelerdir?
Medilife Hastanesi iletişim kanalları arasında; 0 (212) 866 80 80 no’lu genel merkez telefonunu arama, [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme gibi seçenekler bulunmaktadır. Diğer Medilife Hastanesi iletişim kanalları ve bunlarla ilgili şikayetler için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Medilife Hastanesi’nden randevu nasıl alınır?
Mefilife Hastanesi e-randevu sisteminden önce hastaneyi, daha sonra bölüm ve doktoru seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Medilife Hastanesi muayene ücreti ne kadar?
Medilife Hastanesi muayene ücretleri bölümden bölüme ve şubeden şubeye farklılık gösterebilmektedir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için buraya tıklayarak Şikayetvar üzerindeki kullanıcı deneyim, yorum ve şikayetlerini inceleyebilirsiniz.
Medilife Hastanesi şubeleri nerelerdedir?
Medilife Hastanesi şubeleri; İstanbul Beylikdüzü, Çapa ve Bağcılar ilçelerinde bulunmaktadır.
Medilife Hastanesi ile ilgili kullanıcı yorumları neler?
Medilife Hastanesi ile ilgili yorum ve şikayetleri incelemek isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Medilife Hastanesi yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz.

Medilife Hastanesi Hakkında

Medilife Sağlık Grubu , 2001 yılında kurulmuştur. Medilife Hastanesi Beylikdüzü şubesiyle hizmete başlamış olup günümüzde farklı lokasyonlarda da Medilife Hastaneleri bulunmaktadır. Sağlık sorunlarının çözümünde temel ve birincil sağlık kurumu olmayı kendine vizyon olarak belirleyen Medilife Sağlık Grubu, İstanbul genelinde itibarlı bir sağlık müessesesi olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Nitelikli uzman kadrosu ve sağlık personelleri ile sağlık hizmetleri uygulamalarında etik değerlere bağlı olarak sizlere hizmet vermekte olan Medilife Hastaneleri, aynı zamanda tıp teknolojisindeki yeniliklere açık tavrıyla da teknolojinin getirdiği sağlık alanındaki yenilik ve gelişmeleri hastalarıyla buluşturmaktadır. 2009 yılında Türk Standartları Enstitüsü'nden TSE-EN-ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alan Medilife Sağlık Grubu, sunduğu sağlık hizmetlerinin sizlerin ihtiyaç ve beklentilerine göre verilmesi için büyük çaba sar etmektedir. Daha önce Medilife Hastaneleri’nden herhangi bir sağlık hizmeti almadıysanız hastane ile ilgili yapılan kullanıcı yorumlarını sayfamız üzerinden okuyarak fikir edinebilirsiniz.

Medilife Hastanesi Tıbbi Bölümleri Hakkında

Medilife Hastanesi, farklı lokasyonlardaki şubeleriyle her türlü sağlık sorununuz için yanınızda olabilmeyi ve sizlere en kaliteli sağlık hizmetini sunabilmeyi gayelemektedir. Medilife Hastanesi’nin sahip olduğu tıbbi bölümlerden bazıları; ağrı tedavisi, ayak sağlığı ve bakımı, anestezi ve reanimasyon, beslenme ve diyet, check up, çocuk cerrahisi, çocuk nörolojisi, çocuk kardiyolojisi, dahiliye, dermotoloji, el cerrahisi ve microcerrahi, estetik ve güzellik birimi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, kadın hastalıkları ve doğum, göğüs hastalıkları, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, üroloji ve psikoloji gibi bölümlerdir. Tüm bu bölümler ve daha fazlasıyla ilgili bir şikayetiniz olduğunda Medilife Hastanesi randevu oluşturma sisteminden ya da telefonla randevu alarak hastaneye başvurabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz hastanenin resmi web sitesi üzerinden bu bölümlerdeki doktorları da görüntüleyebilir ve randevunuzu doktor seçimini yaparak da oluşturabilirsiniz.

Medilife İletişim Kanalları

Medilife Hastanesi bölümleri, doktorları ve daha fazlasıyla ilgili detaylı bilgi almak için hastane ile irtibata geçebilirsiniz. Medilife Hastanesi iletişim kanalları arasında; destek e-posta adresine mail gönderme, Medilife Hastanesi telefon numarasını arama, hastaneyi ziyaret etme ya da iletişim formunu doldurma seçenekleri yer almaktadır. Ayrıca dilerseniz online işlemler bölümünden; randevu oluşturma, sonuç görüntüleme, doktora soru sorma, aşı takvimini görüntüleme gibi işlemler de yapabilmeniz mümkündür. Medilife Hastanesi Bağcılar, Beylikdüzü, Çapa ilçelerinde şubelere sahiptir. Bunun yanı sıra yine Beylikdüzü’nde Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Çapa’da ise Medilife Tomoçek Görüntüleme Merkezi bulunmaktadır. Her geçen gün hizmet alanını daha da genişleten Medilife Hastanesi, İstanbul genelinde daha pek çok farklı lokasyonda konumlanacaktır. Medilife Hastanesi’nden aldığınız sağlık hizmetiyle, personelle ya da farklı bir konuyla ilgili şikayet ve yorumlarınızı dilerseniz sayfamız üzerinden yayınlayabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz farklı kullanıcıların yazmış olduğu Medilife Hastanesi şikayet ve yorumlarını da sayfamızdan okuyabilirsiniz.