Mamak Belediyesi logo

Mamak Belediyesi

%25 MEMNUNİYET DÜZEYİ * 6 Anket Üzerinden
%3 TEŞEKKÜR ORANI
30 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Başak Mahallesi 1654. sokak asfaltı çok berbat durumda olup en ufak yağış da veya üst taraftan gelen sularda göl haline geliyor.2 yıldır hiçbir çalışma yapılmadı. Lütfen bir çözüm bulunsun.

4 g

Çöp tenekesi istiyoruz Yeşilbayır Mahallesi 1786.sokak 1 tane yeni çöp tenekesi kondu 7 bina kullandık doldu taştı. 2 gün sonra yeri değişti zabıtalarımız sağ olsun bize ceza verdiler bayat balıkçılar.

17 Eylül

Bütün mahalle delik deşik her yeri kazdılar toz duman gürültü ne zaman bitecek bu rezillik... Cengizhan Mahallesi 850. Sokak.

11 Eylül

318. Sokağı 327.Sokak'a bağlayan sokak lambası 1 haftadır yanmıyor! Değiştirin artık.

29 Ağustos

327.sokaktaki köpek sürüleri ile ilgilenin artık.

29 Ağustos

Aşık Veysel Mahallesi 347. sokakta yapılan kazı çalışması yapıldı fakat 20 gündür herhangi bir asfalt çalışması yapılmadı. Mağdur durumda kaldık her yer toz ve çamur için de araba park yerleri sorun oluyor. İvedi bir şekilde sorunun giderilmesini talep ediyoruz.

24 Ağustos

Peyami Safa Mah. 360. Sokak'ta oturuyorum. 8 tane bina için 1 tane çöp konteyneri sokağa konuldu. Bu yetersiz geldiği için çöpler konteyner dışına atılmakta. Bu da koku ve sinek oluşumuna sebep olmaktadır. Çöp …

11 Ağustos

Mamak Belediyesine daha önce de sokak köpekleri konusunda müracaat ettim. Ancak bana verdikleri cevap "ekiplerimiz bölgenizde incelemelerde bulunmuştur ancak başıboş köpeğe rastlanmamıştır" oldu. Şu anda saat 0…

04 Ağustos

Abinpaşa Mahallesi kayalar sokağa koyduğunuz çöp konteynerları koku yapmaktadır. Tüm mahalle rahatsız olmaktayız. Kokudan ve sinekten duramıyoruz. Kaldırılmasını istiyoruz. Gereğini yapılmasını rica ederim.

02 Ağustos

Mamak üreğil Mahallesi 1165. sok TOKİ konutları bölgesine bu kadar konut yapılırken neden hiç düşünülmemiş acaba bir market yapmak? Burada insanların ne kadar zor durumda olduğunu görmek isterseniz gelin de gör…

31 Temmuz

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön