Mamak Belediyesi

Mamak Belediyesi

%10 MEMNUNİYET DÜZEYİ * 5 Anket Üzerinden
%0 TEŞEKKÜR ORANI
29 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Mutlu Mah. 715. Sok ve Selçuklu İlkokulu etrafındaki sokak köpekleri sabah okula giden çocuklara ve işe giden insanlara saldırıyorlar. Çocuklar korkuyor büyükler olmasa ısıracaklar.

25 Ekim

Mamak Cengizhan Mahallesi 860.sokakta sular kesik ve haftada bir ya su ya da elektrik kesiliyor. Yeter artık. Evimizdeki elektronik aletler sürekli bozuluyor. Ne kadar çok kesiyorsunuz. Parasını ödüyoruz artık …

05 Ekim

25 Eylül 2017 Pazartesi günü sabah saat 09:00 civarında Cengizhan Mahallesi 860.sokakta başlayan bu belediye çalışması insanın kulaklarını sağır edecek cinsten. Üstüne bir de elektriği kestiler. Yani böyle bir …

25 Eylül

Başak Mahallesi 1654. sokak asfaltı çok berbat durumda olup en ufak yağış da veya üst taraftan gelen sularda göl haline geliyor.2 yıldır hiçbir çalışma yapılmadı. Lütfen bir çözüm bulunsun.

19 Eylül

Çöp tenekesi istiyoruz Yeşilbayır Mahallesi 1786.sokak 1 tane yeni çöp tenekesi kondu 7 bina kullandık doldu taştı. 2 gün sonra yeri değişti zabıtalarımız sağ olsun bize ceza verdiler bayat balıkçılar.

17 Eylül

Bütün mahalle delik deşik her yeri kazdılar toz duman gürültü ne zaman bitecek bu rezillik... Cengizhan Mahallesi 850. Sokak.

11 Eylül

318. Sokağı 327.Sokak'a bağlayan sokak lambası 1 haftadır yanmıyor! Değiştirin artık.

29 Ağustos

327.sokaktaki köpek sürüleri ile ilgilenin artık.

29 Ağustos

Aşık Veysel Mahallesi 347. sokakta yapılan kazı çalışması yapıldı fakat 20 gündür herhangi bir asfalt çalışması yapılmadı. Mağdur durumda kaldık her yer toz ve çamur için de araba park yerleri sorun oluyor. İvedi bir şekilde sorunun giderilmesini talep ediyoruz.

24 Ağustos

Peyami Safa Mah. 360. Sokak'ta oturuyorum. 8 tane bina için 1 tane çöp konteyneri sokağa konuldu. Bu yetersiz geldiği için çöpler konteyner dışına atılmakta. Bu da koku ve sinek oluşumuna sebep olmaktadır. Çöp …

11 Ağustos

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön