Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Etimesgut Belediyesi

0100
(9 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
205 Şikayet (Son 1 yıl)
Etimesgut Belediyesi
0100
(9 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Etimesgut Belediyesi Etimesgut İlaçlama Sorunu

Şeyda
25 Haziran 01:03
40
Etimesgut Belediyesi Etimesgut İlaçlama Sorunu

Etimesgut Belediyesi İlaçlama Yok Mahalle De İlaçlama

Cumaziye
24 Haziran 18:02
28

Etimesgut Belediyesi Sinek İlaçlama Araçları Gelmiyor

Buğra
23 Haziran 17:37
43

Etimesgut Belediyesi Eryaman Böcek Sinekten Bıktık

Tb Tb
15 Haziran 00:43
24

Etimesgut Belediyesi Çöp Bidonu Şikayeti

Ayhan
14 Haziran 08:21
59

Etimesgut Belediyesi Yaralı Hayvana Müdahale Etmiyor!

Gülcan
12 Haziran 14:28
62
Etimesgut Belediyesi Yaralı Hayvana Müdahale Etmiyor!

Etimesgut Belediyesi Belediye Kurslarının Ücretli Olması Mağduriyet Yaratıyor

Büşra
11 Haziran 12:09
42

Etimesgut Belediyesi Huzur Sitesi İstasyon Mahallesi Böcekler

Dilek
11 Haziran 11:05
71
Etimesgut Belediyesi Huzur Sitesi İstasyon Mahallesi Böcekler
Etimesgut Belediyesi Huzur Sitesi İstasyon Mahallesi Böcekler
Etimesgut Belediyesi Huzur Sitesi İstasyon Mahallesi Böcekler

Etimesgut Belediyesi Etimesgut Zabıta Vurdumduymazlığı

Aycan
11 Haziran 09:32
78

Etimesgut Belediyesi Ortalık Sinek Kaynıyor...

Emre
11 Haziran 00:12
6
3
Ecem
10 Haziran 08:54
35
Ecem Şikayetini Yayından Kaldırdı

Etimesgut Belediyesi Etimesgut Hayvan Ve Çiçek Hastanesi

Kemal
09 Haziran 15:33
57

Etimesgut Belediyesi Yerel Spor Tesislerindeki Ücret Artışı Hakkında Görüşler

Halim
08 Haziran 15:24
36
Etimesgut Belediyesi Yerel Spor Tesislerindeki Ücret Artışı Hakkında Görüşler

Etimesgut Belediyesi Kurslar Ücretsiz Olsun

Sema
05 Haziran 22:42
46

Etimesgut Belediyesi Evcil Hayvanlara Bakılmaması Büyük Haksızlık

Burcu
05 Haziran 22:28
4

Etimesgut Belediyesi Böcek İlaçlama Sorunu

Turan
05 Haziran 13:39
280

Etimesgut Belediyesi Şikayet İle İlgilenmedi.

Hatice
05 Haziran 13:29
42
Etimesgut Belediyesi Şikayet İle İlgilenmedi.
Etimesgut Belediyesi Şikayet İle İlgilenmedi.

Etimesgut Belediyesi Belediye İlaçlama Yap Artık Sinekler Rahat Vermiyor

İzzet
04 Haziran 21:24
43
Toplam 457 Şikayet

Marka Profili

Etimesgut Belediyesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Etimesgut Belediyesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Etimesgut Belediyesi telefon numarası nedir?
Belediyeye 0850 800 00 06 veya 444 9 244 iletişim merkezi telefon numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.
Etimesgut Belediyesi borç sorgulama nasıl yapılır?
Etimesgut Belediyesi web sitesindeki online işlemler bölümünde borç sorgulama & ödeme başta olmak üzere pek çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Etimesgut Belediyesi’nin çöp & atık yönetimi ile ilgili nereye başvurabilirim?
Etimesgut Belediyesi’nin iletişim merkezini arayabilir, çözüm merkezine yazabilir ya da görüşlerinizi buraya tıklayıp paylaşabilirsiniz.
Etimesgut Belediyesi hakkında farklı sorularım var.
Etimesgut Belediyesi hakkındaki tüm görüş, talep ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz.

Etimesgut Belediyesi Hakkında

Etimesgut Belediyesi Ankara’nın metropol ilçelerinden biri olan Etimesgut’ta belediyecilik faaliyetlerini yürütmektedir. Kaynaklarını etkili ve verimli bir şekilde kullanarak ilçe sakinlerinin daha mutlu bir şekilde ve refah içerisinde yaşamasını amaç edinen kurum, sunduğu yerel hizmetlerini adil, kaliteli, yenilikçi, gelişime açık bir şekilde aktarmayı öncelemekte. Yönetim şemasında belediye başkanı, belediye başkanı yardımcıları, meclis üyeleri, encümen üyeleri, etik komisyonu gibi konumların bulunduğu Etimesgut Belediyesi, kültür & sanattan temizliğe, zabıtadan hukuk işlerine, park ve bahçelerden sosyal yardım işlerine kadar da birçok noktada müdürlükleri ile hizmetlerini sürdürmekte. Tamamlanan, devam eden ve planlanan projeleri ile de ilçeyi çok daha yaşanılır bir düzene sokmayı amaçlayan Etimesgut Belediyesi online işlemler sayfası sayesinde birçok işleminizi de belediye binasına gitmeden, internet üzerinden gerçekleştirebilmenizi sağlar. Daha detaylı bilgi almak için kurumun web sitesine gidebilir, ilçe sakinlerinin geri bildirimlerini ise Etimesgut Belediyesi şikayet ve yorum sayfamızda bulabilirsiniz.

Etimesgut Belediyesi Faaliyetleri & Hizmetleri

Online işlemleri sayesinde birçok ilçe sakininin işlemlerini internet üzerinden yapabilmesini kolaylaştıran Etimesgut Belediyesi borç sorgulama, ödeme işlemleri, e-dekont alabilme, tahsilat bilgileri gibi ulaşmanız gereken birçok bilgiye belediye binasına gitmeden, interneti olan herhangi bir akıllı telefon, tablet ya da bilgisayardan ulaşmanızı sağlar. Bununla beraber günlük sokak yaşantısından belediye kurumlarına kadar görebileceğiniz birçok proje de ilçe sakinlerinin daha güvenilir, mutlu ve düzenli bir yerde yaşaması için çalışır. Örneğin, Etimesgut Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü dar gelirli, yoksul, ihtiyaç sahibi kişilerin, gazi ve şehit yakınlarının, kimsesizler ile engellilerin bütçe imkanları dahilinde sosyal yardım ile buluşmasını sağlayan müdürlük olarak öne çıkar. Park ve Bahçeler Müdürlüğü de belediye sınırları içerisindeki peyzaj projelerinin tasdikinden çevrenin korunması ve güzelleştirilmesine yönelik çalışmalara kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösterir. Kurumun Emlak ve İstimlak Müdürlüğü de arsa tahsis işlemleri, belediyeye ait taşınmazların vergi ve sigorta işlerinin yönetimi, kira ödemelerinin takibi gibi görevlere sahip. Etimesgut Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ise kuduz başta olmak üzere zoonoz hastalıklarının yayılması önlemek için çalışırken sahipli evcil hayvanların kayıt işlemlerinin yapılmasını, kaçak et işlemlerinin yasaklanmasını, sokak hayvanlarının muayenesini sağlar. Farklı birçok müdürlüğü ile de hem ilçe sakinlerinin hem belediye sınırları içerisindeki bölgelerin daha yaşanılır, huzurlu, doğal bir forma kavuşmasını amaçlayan Etimesgut Belediyesi, planlanan ve tamamlanan projeleri ile de birçok önemli işe imza atmakta.

Etimesgut Belediyesi İletişim

0850 800 00 06 veya 444 9 244 Etimesgut Belediyesi telefon numaralarını arayarak belediye ile doğrudan irtibata geçebilir, iletişim merkezine geri bildirimlerinizi aktarabilirsiniz. Ayrıca belediyeye yazılı yoldan ulaşmak isterseniz 0312 244 46 46 faks numarasını da kullanabilirsiniz. Açık adresi 30 Ağustos Mah. Şehit Hasan Öztürk Cad. No:5 ETİMESGUT / ANKARA şeklinde olan Etimesgut Belediyesi yol tarifi bilgisi ise ulaşım seçeneklerine göre değişkenlik gösterir. Örneğin Kızılay’dan belediyeye gitmek için Ankara Bulvarı’nı kullanabilir, trafiğin olmadığı zamanlarda kuruma 20 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz tümüyle reel geri bildirimlerin yer aldığı Etimesgut Belediyesi şikayet ve yorum sayfamızdaki değerlendirmeleri de inceleyebilirsiniz. Atık yönetimi, yol çalışmaları, trafik gibi aklınıza gelebilecek birçok konudaki değerlendirmelerini paylaşan ilçe sakinleri sayesinde siz de sorularınıza birinci elden yanıt alabilirsiniz. Dilerseniz siz de Etimesgut Belediyesi hakkındaki tüm görüş, talep ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz.