Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Çekmeköy Belediyesi

13100
(15 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
164 Şikayet (Son 1 yıl)
Çekmeköy Belediyesi
13100
(15 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Çekmeköy Belediyesi Bölgede Temizlik /bakım/ Budama Hizmetleri Eksik

Muin
14 Temmuz 10:32
-

Çekmeköy Belediyesi Temizlik Hiç İyi Değil

Bulut
05 Temmuz 07:49
23

Çekmeköy Doğa Park WC

Ünal
04 Temmuz 11:57
48

Çekmeköy Belediyesi Çekmeköy Nişantepe Sinek Fare Sorunu

Sevgi
30 Haziran 04:12
16

Çekmeköy Belediyesi Kaldırım Sorunu Hakkında

Selma
26 Haziran 22:38
28

Çekmeköy Belediyesi Gece Çok Ses Var Ve Artı Kaldırım İşgal

Muammer
25 Haziran 10:52
20
Çekmeköy Belediyesi Gece Çok Ses Var Ve Artı Kaldırım İşgal
1
Sema
25 Haziran 04:37
317
Sema Şikayetini Yayından Kaldırdı

Çekmeköy Belediyesi Çekmeköy'de Parkta Köpek Saldırısı Sonucu Yaralanma

Uğur
18 Haziran 15:17
50

Çekmeköy Belediyesi Konteyner Toplanması Gece

Armut
15 Haziran 01:21
10
Çekmeköy Belediyesi Konteyner Toplanması Gece

Çekmeköy Belediyesi Çekmeköy İstanbul Gece Gürültülü Cop Alınması

Serap
13 Haziran 01:50
50

Çekmeköy Belediyesi Kaçak Kat Çıkıyor Evi Yükseltiyor

Berek
12 Haziran 14:28
75

Çekmeköy Belediyesi Çekmeköy Aydınlar Mahallesi Arızalı Çöp Arabası

İbrahim
08 Haziran 01:22
25

Çekmeköy Belediyesi'nde Ödeme Sorunu: Öğretmenler Mağdur Ediliyor!

Zeynep
06 Haziran 15:04
52

Çekmeköy Belediyesi Market Tarihi Geçmiş Ürünler

Ebru
05 Haziran 17:36
45

Çekmeköy Belediyesi Çekmeköy'de Binaya Ek Yapıyorlar Kimse Görmüyor

Ali
05 Haziran 09:52
37
Çekmeköy Belediyesi Çekmeköy'de Binaya Ek Yapıyorlar Kimse Görmüyor

Çekmeköy Belediyesi 4 Levent'e Daha Fazla Otobüs İstiyoruz

Orhan
05 Haziran 09:12
11

Çekmeköy Belediyesi Çöp Toplama Saati

Sema
03 Haziran 02:21
48

Çekmeköy Belediyesi Yaşardoğu Çocuk Parkı

Neval
02 Haziran 13:33
60

Çekmeköy Belediyesi Böcek İlaçlama Giderme

Aysun
01 Haziran 22:02
38

Çekmeköy Belediyesi Kedimi, Çocuğumu Kaybettim!

Fatma
31 Mayıs 04:49
23

Çekmeköy Belediyesi Çekmeköy'de Park Sorunlarına Kalıcı Çözüm Bekliyoruz

Melih
26 Mayıs 12:36
40
Çekmeköy Belediyesi Çekmeköy'de Park Sorunlarına Kalıcı Çözüm Bekliyoruz
Çekmeköy Belediyesi Çekmeköy'de Park Sorunlarına Kalıcı Çözüm Bekliyoruz

Çekmeköy Belediyesi Çekmeköy Otopark Sorunu

Emrah
25 Mayıs 16:19
24
1
Batuhan
24 Mayıs 23:13
63
Batuhan Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 384 Şikayet

Marka Profili

Çekmeköy Belediyesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Çekmeköy Belediyesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Çekmeköy Belediyesi Hakkında

İstanbul'un Anadolu yakasındaki ilçelerinden biri olan Çekmeköy'ün tüm belediyecilik ve şehircilik faaliyetlerini üstlenmiş kurum olarak görev alan Çekmeköy Belediyesi, Çekmeköy ilçesindeki huzuru ve güvenliği sağlamak adına faaliyet göstermeyi sürdürmektedir. Çekmeköy Belediyesi başkanı önderliğinde yürütülen bu faaliyetler, kültür, sanat, spor ve eğitim gibi pek çok farklı dalda yürütülmekle birlikte belediye içerisinde düzenli ve huzurlu bir yaşam sağlanmasını amaçlamaktadır. Şeffaf, çağdaş ve yenilikçi bir yönetim anlayışı ile sürdürülen bu faaliyetler belediye sınırları dahilinde ikamet eden vatandaşlara daha konforlu bir hayat sunmayı hedeflemektedir. Çekmeköy Belediyesi, resmi internet sitesi üzerinden vatandaşların faydalanabileceği pek çok güncel ve önemli bilgiyi paylaşmakla birlikte, Online Hizmetler kapsamında belediye binasına gitmeden pek çok resmi işlemi yine site üzerinden yapmalarına olanak tanımaktadır. Çekmeköy Belediyesi online sitesi üzerinden organizasyon şemasına erişebilir, başkan ve başkan yardımcıları hakkında detaylı bilgi edinebilir, iç denetim birimleri ve müdürlükler hakkında merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak yine site üzerinden Çekmeköy Belediyesi'nin gerçekleştirdiği, devam ettirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı tüm plan ve projeleri de detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çekmeköy Belediyesi Hizmetleri, Faaliyet Alanları

Çekmeköy Belediyesi, belediye sınırları içerisinde ikamet eden tüm vatandaşlara yönelik geniş bir hizmet kapsamı barındırmaktadır. Bu hizmetlerin içerisinde spordan kültür ve sanata, eğitimden ulaşıma pek çok farklı alanda hizmet bulunmaktadır. Çekmeköy Belediyesi, belediye dahilindeki tüm ulaşım seferlerinin, hatlarının ve durak bilgilerinin düzenlenmesinden sorumlu olmakla birlikte, sosyal tesis yönetimi ve kullanımı alanlarında da aktif olarak rol oynamaktadır. Evcil hayvan sahiplendirme, sokak hayvanları bakımı ve barındırılması, engelli, çocuk ve yaşlı gibi spesifik vatandaş kitlelerine özel hizmetler de Çekmeköy Belediyesi'nin faaliyet alanları içerisinde yer almaktadır. Cenaze, defin, evlilik, nikah gibi işlemleri Çekmeköy Belediyesi'ne başvurarak gerçekleştirebilir, otobüs seferleri başta olmak üzere tüm temel imar ve şehircilik faaliyetleri hakkında yine Çekmeköy Belediyesi'nden bilgi alabilirsiniz. Çekmeköy Belediyesi, aynı zamanda E-Belediye hizmetleri çerçevesinde de vatandaşlarına internet üzerinden pek çok belediyecilik hizmetini almalarına olanak sunuyor. Online site üzerinden Çekmeköy Belediyesi'nin ihale raporlarına, ödeme prosedürlerine, imaj ve peyzaj proje detaylarına, rayiç değer araştırmalarına ve meclis kararlarına da ulaşabilirsiniz. Belediyeye dair en güncel duyuru ve bilgilendirme metinlerine de yine online web sitesi üzerinden ulaşmak mümkün.

Çekmeköy Belediyesi İletişim Bilgileri

Çekmeköy Belediyesi iletişim detayları için birden fazla kanala başvurabilirsiniz. Çekmeköy Belediyesi telefon numarası 0216 600 06 00 ve 0216 312 44 44 olmak üzere iki farklı kanal üzerinden aktif olup, 7/24 ulaşılabilir olarak vatandaşların hizmetine sunmaktadır. Çekmeköy Belediyesi e-posta adresi olan [email protected]'ye mail atabilir, ya da çalışma saatleri olan 09:00-16:30 saatleri arasında Merkez Mahallesi Piri Reis Caddesi No:5 Çekmeköy/İstanbul adresinde bulunan belediye binasını ziyaret edebilirsiniz. Çekmeköy Belediyesi beyaz masa üzerinden şikayetlerinizi iletebileceğiniz gibi bu sayfayı da şikayet ve görüşlerinizi bildirmek için kullanabilirsiniz.

Çekmeköy Belediyesi Şikayet & Yorumları

Eğer siz de Çekmeköy'de ikamet ediyorsanız ve belediyeye dair tüm yorumlarınızı paylaşabileceğiniz bir kanal arıyorsanız, Çekmeköy Belediyesi şikayetlerinin derlendiği bu Şikayetvar sayfasından yararlanabilirsiniz. Sosyal tesisler, ulaşım ve otobüs hizmetleri, engelli olanakları ve sokak hayvanları bakımı başta olmak üzere belediye dahilindeki tüm hizmet ve faaliyetler ile ilgili şikayetlerinizi buradan paylaşarak sesinizi duyurabilir, sizin gibi benzer şikayetleri olan vatandaşların yorumlarına da erişebilirsiniz.