Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kyani TürkiyeŞikayetvar üye markasıdır

47Şikayet
4,3
Şikayet Yaz
Şikayetler
119 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
Kyani TürkiyeŞikayetvar üye markasıdır
4,3
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı

Kyani Türkiye Autoship İptali Sonrası Tekrar Çekim Yapıldı

profile
2 hafta önce
1.872

Geçen ay autoship iptali yapmama rağmen konuştuğum müşteri temsilcisine bir daha kartımdan çekim yapılmayacak değil mi dememe rağmen bugün saat 23:57'de gece yarısında yine 1845 Türk lirası çekim yapılmıştır. Ücretin acil bir şekilde iadesini talep ediyorum.

5
Çözüldü
profile
3 hafta önce
2.565
Merve Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
profile
17 Ağustos
5.755

"Merhaba, Firma sorunumu çözdü ürünler yurt dışından geldiği için tedarik biraz gecikti. Şu an ürünlerim geldi kullanıyorum ve memnun kaldım. İlginizden dolayı çok teşekkür ederim. Saygılarımla."

Sema Şikayetini Yayından Kaldırdı

Kyani Türkiye Türkiye 7 Gündür Sipariş Hakkında Bilgi Vermemesi

profile
14 Ağustos
1.513

Kyani Türkiye'den 07/08/2023 tarihinde verdiğim sipariş hakkında, olumlu olumsuz hiçbir cevap verilmemesi, ürünler hakkında kargo bilgisi verilmemesi, genel merkez ile iletişim kurduğumda yoğunluktan diyerek hep farklı bir gün söylemeleri Kyani Türkiye hakkında olumsuz düşünceler yaratmaktadır. İsta...

5
Çözüldü
profile
04 Temmuz
5.277
İsmail Şikayetini Yayından Kaldırdı

Kyani Türkiye Alışveriş Yapmadan Kredi Kartımdan Ödeme Almış

profile
26 Haziran
700

Kyani Türkiye, 434 TL alışveriş yapmadığım halde kartımdan çekim yaptı ücret iadesi ve böyle bir uygulamanın bir daha olmamasını istiyorum. Daha önce buradan alışveriş yaptım memnun kalmadım ama şimdi otomatik bir kesim yapıldı. Hiçbir ürün almadan nasıl böyle bir çekim oluyor nasıl buna izin verili...

profile
13 Haziran
1.545

Kyani Türkiye'den 04.05.23 tarihinde 14.490 TL gibi ciddi bir para ödeyip aldığım ürünler tarafıma gönderilmediği için 22.05.23 tarihinde iade talebinde bulundum. Uzun süren yazışmalar sonunda 7 gün içinde iademin yapılacağı yazan bir mail geldi ancak 7 gün sonra tarafıma yapılan iade tutarı 700,23 ...

Kyani Türkiye Ne Ürünleri Gönderdi Ne De Paramı İade Etmediler
4
Çözüldü
profile
07 Haziran
18.289
Gökçe Şikayetini Yayından Kaldırdı

Kyani Türkiye İptal Ürünün Zorla Tüketiciye Bırakılması

profile
24 Mayıs
3.189

Kyani Türkiye Markasından EFT işlemi yapılarak ürün aldım. Bu ürünleri % 60 kullanmadan benim onayım dışında kredi kartımdan çekim yapıldı. Ürün kapıda kabul edilmediği halde 3 gün sonra güvenlik görevlisine teslim edilmiştir. Bu marka ile ilgili zorla ürün satılmasından dolayı şikayetçiyim.

kyani-turkiye-iptal-urunun-zorla-tuketiciye-birakilmasi-1.pdf

Kyani Türkiye Bilgi Dışı Kartımdan Para Tahsil Ediyor!

profile
20 Mayıs
42.343

Kyani Türkiye'den daha önce üyelik oluşturup ürünleri kullandıktan sonra beğenmeyip bırakmıştım. Kartımdan bilgim dışında 1400 TL'lik dün akşam işlem yapılmış. Derhal paramın iadesini istiyorum. Bu şekilde herhangi bir bilgi verilmeden bilgi dışı kartımdan ücret tahsil edemezsiniz.

Kyani Türkiye Bilgi Dışı Kartımdan Para Tahsil Ediyor!
4
Çözüldü
profile
12 Mayıs
-
Fikret Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü

Kyani Türkiye Gelmeyen Sipariş

profile
12 Mayıs
7.392

"Teşekkürler sorun çözüldü"

Siparişim için 12 gündür bekliyorum. Mail atmama rağmen, yine de gelmedi. Çok ağır işleyen bir sistemleri var. Ayrıca mail dönüşleri de yapılmıyor. Um...

5
Çözüldü
profile
11 Mayıs
8.240
Mustafa Şikayetini Yayından Kaldırdı
4
Çözüldü

Kyani Türkiye 'den Patlamış, Açılmış Sunrise Geldi

profile
05 Mayıs
28.724

"Kyani Türkiye ye çok teşekkür ederim çok güzel bir biçimde ilgilenip geri dönüş yapıldı sorunum çözüme kavuşmuştur iyi ki varsın Kyani Türkiye 😍♥️🙋"

Kyani Türkiye ürünü aldım sunrise paket içerisindeki ürün patlamış olarak geldi. Üç tane yani nasıl oluyor. Anlamadım. Bir de ürün kutuda harici bir k...

Kyani Türkiye 'den Patlamış, Açılmış Sunrise Geldi

Kyani Türkiye İş Ortaklığı Sağladım Siteye Giriş Yapamıyorum

profile
27 Nisan
976

Kyani Türkiye & Amare markası olarak sizlerle yeni bir iş ortaklığı sağladım. Kendi bilgisayarımdan sipariş girişi yapmak istediğimde teknik bir sorun diyor ama arkadaşımın bilgisayarından girdiğimde açılıyor. Bu konu özelinde bana yardımcı olur musunuz acilen bekleyen çokça siparişlerim var.

Kyani Türkiye Eksik Sipariş Ve Gelmeyen Ürünler

profile
22 Nisan
1.600

Gelmeyen ürünler için 2 aydır bekliyorum. Mail ve telefonla bildirdiğim halde tekrar mail istediler, yine de gelmedi. Gelen ürünler eksik geliyor. Çok ağır işleyen bir sistemleri var. Diğer ürünler bitti, eksikler gelmedi. Bunları hepsini bir arada kullanmamız gerekti.

4
Çözüldü

Kyani Türkiye Ücret İademi Yapmadı

profile
16 Nisan
1.044

"Teşekkürler sorun çözüldü"

Kyani Türkiye iş ortaklığımı sonlandırıp ürünleri geri gönderdiğim halde 8.500 TL'lik ücret iademi yapmadı. Ürünleri kargo paketini açmadan geri gönde...

5
Çözüldü

Kyani Türkiye Kargo Paramparça Geldi

profile
13 Nisan
32.558

"Teşekkür ederim hızlı dönüş sağlandı."

Paketleme güzel yapılmış belli ama taşınırken kolinin canını çıkarmışlar elime paramparça. A olarak tam kapıdayken kargocudan aldım. Bu daha önce bir ...

profile
1 hafta önce
193
Ömer Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
07 Mayıs
4.581
Can Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Kyani Türkiye 7 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.info
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %38
Marka Karnesini Gör

Kyani Nedir?

Kyani, Alaska dilinden gelen "güçlü şifa" kelimesinin temel anlamı olup, vahşi Alaska yaban mersininden üretilen ürünlerin satıldığı bir markayı temsil etmektedir. Besin takviyeleri ve cilt bakım ürünleri gibi farklı ürün çeşitliliğine sahip olan Kyani, sinerjik bir etki oluşturmayı amaçlayan ürün gamı ile Alaska'nın doğal yaban mersinini günlük sağlık ve zindelik rutinine entegre etmeyi amaçlamaktadır.

Kyani'nin Hikayesi

Kyani markasının yolculuğu, kurucular Dick ve Gayle Powell'ın Alaska'daki yaban mersinini keşfetmesi ile başlar. Alaska'nın bir kabilesinde çalışmalar yapan, kabilenin de refahına hayran olan bir araştırmacı ile tanışan çift, araştırmacı ile birlikte çalışmaya başlayarak "kyani" meyvesinin, yani Alaska yaban mersininin faydaları üzerinde yoğunlaşır. Powells ailesi, bu serüveni Hansen ve Taylor aileleri ile de paylaştıktan sonra üçü bir araya gelerek Kyani şirketini kurarlar. Kurucuların bu şirketi kurarken güttükleri temel amaçları arasında dünyanın genelindeki insanlara refah getirmek vardır. Kyani, günümüz itibari ile toplamda 44 ülkede faaliyet göstermekte ve 13 adet ofis barındırmaktadır. Kyani'nin çalışma prensibi ise bir zincir niteliğindedir; başka bir deyişle başkalarıyla ürünleri paylaşmaları için müşterilerine ödül veren bir iş modeli ile çalışmaktadır. Portföyündeki ürünleri tanıttıkça ve sattıkça kazanan Kyani temsilcileri, bu avantajlı zincir sayesinde hem kazanıyor, hem kazandırıyor.

Kyani Ürünleri Nelerdir?

Söz konusu Kyani ürünleri olduğu zaman pek çok farklı amaca hitap eden farklı ürün çeşidi ile karşılaşmak mümkün oluyor. Alaska yaban mersininden elde edilen zengin vitaminli içecekler, yogunluğa birebir besin takviyeleri, sağlıklı bir diyetin parçası olması gereken takviye gıdalar ve pürüzsüz bir cilt için gerekli cilt bakım ürünleri, Kyani'nin sunduğu ürün yelpazesinde en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Kyani Health Trianlge, yani Kyani Sağlık Üçgeni ürünleri, zindelik ve kuvvet sağlayan üçlü bir ürün grubundan oluşmakta ve enerji arttırma konusunda oldukça başarılı bir ürün olarak sayılmaktadır. Bilişsel fonksiyonları destekleyen ve hücresel desteği artıran Kyani Sağlık Üçgeni, aynı zamanda kan şekerini de dengeleyici bir etkiye sahiptir. Kyani'nin sağlık üçgeni Sunrise, Sunset ve Nitro isimli üç adet üründen oluşur. Bir diğer sevilen Kyani ürünü olan Fleuresse Cilt Bakım seti, kısa süreli kullanım akabinde ciltte gözle görünür olumlu etki yaratarak cildi arındırır, temizler, sıkılaştırır ve yaşlanma belirtilerini gizler. Kyani Fleurese cilt bakım sistemi, serum, temizleyici, gündüz kremi, gece kremi ve göz kremi olmak üzere 5 farklı üründen oluşmaktadır.

Kyani İletişim Bilgileri

Kyani ile ürün satın almak için iletişime geçmek isterseniz markanın resmi web sitesini ziyaret edebilir ve yetkili Kyani Türkiye bayiileri ile iletişime geçerek dilediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz. Bununla birlikte Kyani temsilciliği almak isterseniz de yine markanın resmi web sitesi üzerinden temsilcilik başvuru formunu doldurmanız mümkün. Kyani şikayet, yorum ve bilgileri için sayfamızı incelemeye devam edebilirsiniz.