Huawei Kilit Ekran Sorunu



Huawei P Smart 2019 kullanıyorum. Açılış ekranım pin istiyor ve kurduğum pini girdiğim halde kabul etmiyor parmak izim var ama ekran pin kilidi açılmadan telefona giriş sağlayamıyor. Ekran pin kilidi nasıl açılır. İçindekilerini kurtarmam gerekiyor çok çok önemli
2 gün önce Huawei P Smart 2019 Pro modeli telefonumun ekran kartı yandığı için yaptırdım ve daha sonrasında da parmak izi seçeneğimin kaybolduğunu fark ettim. Telefonumu sıfırladım, fabrika ayarları vs her şeyi denedim fakat olmadı bu sorunu nasıl çözebilirim.

Kullandığım telefonum Huawei P Smart 2019 son zamanlarda Wi-Fi bağlantısı ve Bluetooth bağlantısı üç dört saniye bekledikten hemen sonra kapanıyor. Ara sıra ekran kararıyor ve telefon zor açılıyor bütün uğraşlarıma rağmen sorunu gideremedim ve bu sorun hala devam ediyor
| Şarj | Micro-USB |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.21 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 3400 mAh |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 3 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | Huawei Kirin 710 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |