Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Bellona Mirante Koltuk Kumaşı

profile
Seda
23 Şubat 11:50
951

Bellona Mirante koltuk takımı satın aldık. Üç ay sonra kumaşın tüylenme yaptığını fark ettik. Servis çağrısında bulunduk; geldiklerinde, kumaşı yeniden kaplasak bile aynı sorunu yaşayabileceğimizi belirttiler. Eğer bu kumaşın özelliği buysa, neden hâlâ üretilmekte olduğunu merak ediyorum. Görünümü oldukça rahatsız edici. Satın aldıktan üç ay sonra tüylenme problemi yaşadık. Herhangi bir çözüm önerisi sunulmadı ve farklı bir kumaş seçeneği de teklif edilmedi.

Bellona Mirante Koltuk Kumaşı
Bellona Logo
23 Şubat 11:55 (Şikayetten 4 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

Bellona Logo
19 Mart 16:30

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, bellona Müşteri Hizmetleri

Seda
Seda
27 Mart 20:19

Problem giderilmedi, tüketici memnuniyeti sağlanmamıştır. Dış etken kaynaklı kumaşın tüylenmesi hava tozları kaynaklı olabilirmiş şaka gibi bir cevap aldık. Bellona müşterisinin ve ürününün arkasında durmadı.

Benzer Şikayetler

1

Bellona Silva Koltuk Takımı

profile
Eda
15 Mart 11:22
678
1

Bellona Yeni Alınan Koltukta Tüylenme Sorunu

profile
Erkan
15 Ocak 12:21
284
5
Çözüldü

Bellona Koltuğumdaki Sorunun Giderilmesi

profile
Ezgi
31 Ağustos 2023 13:08
1.102
"Geç oldu güç oldu ama hem koltuğumla ilgili sorunu giderip hem de mağduriyetim adına hediye gönderdiler böyle mağduriyetlerin giderilmesi insanı mutlu ediyor ayrıca düşünüp hediye göndermeleri firmanın güvenini sağlıyor çok teşekkür ederim"
Bellona Koltuğumdaki Sorunun Giderilmesi
Bellona Koltuğumdaki Sorunun Giderilmesi
Bellona Koltuğumdaki Sorunun Giderilmesi
2

Bellona Valencia Koltuk Takımı

profile
Furkan
25 Ağustos 2023 01:03
5.646
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz