Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Yeditepe Üniversitesi Öğrenci İşlerinin İlgisizliği

Candan
09 Ağustos 2023 13:05
627

Oğlum Yeditepe Üniversitesi mühendislik Fakültesi ikinci sınıf öğrencisi yatay geçiş için okuldan alınması gereken belgeleri öğrenci işlerinin telefonlarına ve mail adreslerine bakmaması nedeniyle alamıyoruz ve bu nedenden dolayı yatay geçiş başvuru tarihlerini kaçırmak üzereyiz.

Okuldan bize söylenen, belgeler için bizzat gelinmesi gerektiği. Başvuruların bile online yapıldığı böyle bir zamanda 1000km yolu gidip gelmemiz ayrıca belki bir iki gün de otelde kalmamız gerekecek. Böyle bir sistem olamaz. Bu durum bir buçuk haftadır devam ediyor.

Yeditepe üniversitesinin bir vakıf Üniversitesi olmasından dolayı karşılaştığımız bu durumda aldıkları tavrın okuldan ayrılmaması için kasıtlı yapıldığını düşünmeye başlıyorum. En kısa zamanda gereğinin yapılmasını ve hakkımız olan yatay geçişten faydalanmak için gereken belgelerin tarafımıza temin edilmesini talep ediyorum. İstenilen belgeler transkript, okulun not sistemi, eğitim dilinin İngilizce olduğunu gösteren belge daha önce yatay geçiş yapılmadığına dair belge.

profile
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Yeditepe Üniversitesi Okumadığımız Ayların Ücretini Talep Ediyor

Arzu
20 Şubat 12:01
398

Yeditepe Üniversitesine Ulaşamıyorum

İsmail
15 Nisan 16:19
114
4
Çözüldü

Yeditepe Üniversitesi Para İadesi

Melisa
30 Ocak 17:57
1.926

Yeditepe Üniversitesi Okul Ücretlerinin Anormal Artışı

Ayşegül
24 Temmuz 2023 16:09
9.796
Benzer Şikayet Yaz