Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Xm.com Hesabı Stop Ettirme

Esat
05 Nisan 00:27
508

Xm global yatırım firmasından hiç memnun değilim. Biraz kazanç sağladığımda hile yaptıklarını düşünüyorum. Bakiyem azaldı, ters giden işlemlerim vardı. İşlemleri hedge ettim, stop olmasını önlemek için fonlama yapacaktım. Ekside 150 USD olduğunu gördüm ve tüm işlemlerimi kapatmışlar. Oysa hedge edilmiş işlemler kapatılamaz. Bu piyasada güvenilir bir yatırım firması bulmak çok zor. İnsanlar kazandırma vaadiyle arıyorlar ama sürekli kaybettiriyorlar. Her şey kontrol altında gibi görünüyor.

Gelişme
Gelişme

07 Nisan 14:36

Xm.com hesabımı hedgeli olduğu halde stop ettirdi kapattı benden LOG doslalarini istiyorlar mail atıyorum bana mail gelmiyor mt5 uygulamasına giremiyorum diyorum şifre sıfırlaman gerekir diyorlar tamam dedim gönderdikleri link e tıkladım formu doldurdum 3gündür bekliyorum şifre sıfırlama maili halen gelmedi.

Esat
07 Nisan 14:43

Xm.com hesaba para yatırırken verdikleri IBAN modu şahıs adına halbuki xm global adına olması gerekir bunlar parayı piyasaya bildirmiyorlar kasa mantığı kendi hesaplarında kalıyor kazansanız bile size vermeyecekler hesabınızı kapatırlar svap fazla slırlar hesabı dondururlar kaybettirmek için elinden geleni yopıyorlar ben yatırdığım tüm parayı iade istiyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

XM Global'de Yaşanan Ödeme Sorunları Ve Hesap Bloke Edilmesi

Murat
31 Mayıs 17:37
1.021

Xm Global Şirketi Hakkında

Emrah
30 Mayıs 13:21
454
1

Xm.com Hesabımı Sildi

Şehmuz
25 Mayıs 10:55
361
1

Xm Veya Xm Global Kendine Çalışıyor.

Hakan
17 Mayıs 23:09
893
Xm Veya Xm Global Kendine Çalışıyor.
Xm Veya Xm Global Kendine Çalışıyor.
Xm Veya Xm Global Kendine Çalışıyor.
Xm Veya Xm Global Kendine Çalışıyor.
+1
Benzer Şikayet Yaz