Xiaomi Redmi Not 8 Pro Ön Kamera Sorunu

Redmi Note 8 Pro arka kameraların hepsi çalışıyor ama ön kameraya bağlanmıyor. Hata veriyor. Sebebi nedir, yardımcı olursanız çok sevinirim. Hayırlı günler dilerim.

Redmi Note 8 Pro arka kameraların hepsi çalışıyor ama ön kameraya bağlanmıyor. Hata veriyor. Sebebi nedir, yardımcı olursanız çok sevinirim. Hayırlı günler dilerim.

21 Nisan 2020 yılında Hepsiburada'dan Xiaomi Redmi not8 Pro almıştım. Ekim 2024 ayının başında IMEI numarası kopyalanmış ve telefonun kapatılacağı mesajını aldım. Hepsiburada'ya konuyu ilettim... İlk 3 gün konuyu araştırdılar. Sonra Xiaomi yetkili servisi aramamı onların sorunu çözebileceğini söyle...

Xiaomi not 8 Pro bitirdin bizi be PUBG oyununa asla girmiyor ekran da öylece kalıyor bir çözüm bulun lütfen! Nasıl çözülür bilmiyoruz Youtube.com da ...

Xiaomi Note 8 Pro cihazlarında NFC özelliği aktif değil; otobüs kartıma NFC ile yükleme yapamıyorum. Bu konu hakkında yardım talep ediyorum. Hiçbir telefonda bu kadar sorun yaşamadım. Yardım edilmediği takdirde telefonu değiştirmek zorunda kalacağım. Mağdur oluyoruz. Acil

Benim telefonum değil mi not 8 Pro telefonda şarki dinlerken sesi kısıyor ya da sesi yükseltiyor ve açma kapatma tuşuda takılı kalıyor. Bunun için ne yapmalıyız ya da telefon neyden ne tür bir sıkıntıdan bu arızayı veriyor bilmek isterim.
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.53 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4500 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 6 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Helio G90T |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 64 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 20 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |