Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Xiaomi Onemoon OA9
Ürün Analizi
- Şikayetler
Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi
Verim-Performans
73/100
Ergonomi-Kullanışlılık
74/100
Yetkili Servis
61/100
Memnuniyet ve Tavsiye
68/100
Avantajları
- Şık ve ergonomik
- Kızartma-pişirme kalitesi iyi
- Hızlı kızartma-pişirme
- Ayar-program yeterli
- Sağlam-sorunsuz
- Hazne kapasitesi yeterli
Dezavantajları
- Rezistans temizliği zor
- Gürültülü çalışıyor
- Cihaz zor temizleniyor
- Kalitesiz servis hizmeti
Xiaomi Kategorileri
- Airfryer 270
- Akıllı Bilekllik 225
- Akıllı Saat 593
- Ateş Ölçer 7
- Bebek Arabası 10
- Bilgisayar 42
- Blender 15
- Bluetooth Hoparlör 12
- Bluetooth Kulaklık 288
- Cam Silme Robotu 37
- Cloud 30
- Dikey Süpürge 299
- Elektrikli Bisiklet 11
- Epilasyon 5
- Hava Kompresörü 11
- Hava Temizleyici 251
- Hoparlör 63
- Kamera 352
- Kettle 15
- Klavye 67
- Koşu Bandı 6
- Kulaklık 568
- Media Player 54
- Mi Fit 2
- Mi Home 78
- Modem 6
- Monitör 11
- Mouse 8
- Pet Shop Ürün 48
- Powerbank 75
- Projeksiyon 16
- Robot Süpürge 3.303
- Router 21
- Saç Kurutma Makinesi 18
- Scooter 168
- Süpürge 170
- Şarj Aleti 226
- Tablet 219
- Tartı 58
- Telefon 7.190
- Televizyon 178
- Tıraş Makinesi 20
- TV Stick 216
- Wifi Güçlendirici 46
Çok Karşılaştırılanlar
Xiaomi Onemoon OA9
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 33 cm |
| Genişlik | 32.5 cm |
| Ağırlık | 8.2 kg |
| Yükseklik | 36.5 cm |
| Isı Ayarı | |
| Fonksiyonlar | Otomatik Kapanma, Yapışmaz Kaplama |
| Zamanlayıcı | |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Hazne Kapasitesi | 10 lt |
| Program Sayısı | 7 |
| Pişirme Teknolojisi | Sıcak Hava İle Pişirme (Air Fryer) |
| Çıkarılabilir Hazne | |