
Xiaomi T14 Siparişinde IMEI Ve Model Uyuşmazlığı Nedeniyle Mağduriyet

14 Şubat 2026 tarihinde Epttavm üzerinden Xiaomi t14 siyah model bir telefon sipariş ettim. Siparişime ait numaram PTT-OBLJTO12I-140226’dır. 18 Şubat’ta kargom teslim edildi ancak paketten IMEI bilgileri siparişimdekiyle hiçbir şekilde uyuşmayan, IMEI numaraları birbirinden de farklı iki ayrı telefo...
E-Görüş Uygulamasında Görüntülü Görüşmede Siyah Ekran Sorunu

Redmi 14 c model telefonumda E-Görüş uygulaması üzerinden yaklaşık 1 haftadır görüntülü görüşme sorunu yaşıyorum. 1 Ocak tarihinden bu yana cezaevindeki yakınım F**** Y***** ile yapılan aramalarda görüş açılıyor, ses geliyor ancak mahkûmun görüntüsü tamamen siyah görünüyor. Uygulamayı telefondan si...
Satın Aldığım Telefonun Kasasında Üretim Hatası Var, Garanti Kapsamında Değişim Talep Ediyorum

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 31.07.2025 tarihinde bir satıcı firma aracılığıyla Xiaomi Redmi 14 C model bir telefon satın aldım. Cihaz elime ilk ulaştığında kenarlarında hafif açıklıklar vardı, fakat çok önemsemedim ve kullanmaya devam ettim. Yaklaşık bir ay, bir buçuk ay sonra telefonun ka...
Aldığım İki Redmi 14 Cihazının Ana Kartı Yandı, Garanti Mağduriyeti Yaşıyorum

Xiaomi Redmi 14 C telefonundan iki adet aldım, ikisinin de ana kartı yandı. Birini garantiye gönderdim, kullanıcı hatası denilerek benden 3700 TL ücret alındı ve ayrıca kargo gönderim ücreti talep edildi. Her iki cihaz için de aldığım yerde üçüncü taksitimi ödedim. Garantiye gitmiyorsa bu ürün neden...
Xiaomi Redmi 14 C Şikayeti
Redmi 14 c telefonum var ve hani üstüne ne oturdun ne de bir şey oldu bir anda yamuldu hiçte fark etmedim ama çok saçma bu telefon sonuçta her zaman yanımızda oluyor yamulması çok saçma bence.
Redmi 14C: Şişen Batarya Ve Hayal Kırıklığı

Bursa Anatolium Mi mağazasından Redmi 14 c telefon aldım. 1 ay bile dolmadan sehpanın üzerinde dururken ekran şişti ve arakası göçtü. Bataryası şişti. Mağazaya götürdüğümüzde ben direk değişim beklerken kasko yaptırmama rağmen garanti üzerinden incelemeye gönderdiler. 1 hafta sonraki cevap ise arka ...
Xiaomi Ekran Titreme Sorunu!

Yanlış Bilgilendirme Ve Müşteri Mağduriyeti: Redmi 14'ün NFC Hayal Kırıklığı

4 gün önce Türk Telekom ana bayiden Redmi 14 c aldım. NFC özelliği var diye aldım. Telefonda bu özellik yoktu bayi ile görüştüm, ardından Red'li müşteri hizmetleri aradım ilk aramamda email alıp telefonun desteklediğini söyleyip bir numara verildi. Aradım ulaşamadım. Bugün yine aradım müşteri hizmet...
Xiaomi Yeni Aldığım Cihaz Bozuk Çıktı

Merhaba, Mi mağazasından 4 Şubat günü Redmi 13 C telefon aldım. Pazar günü kutusundan çıkarmadım, pazartesi cihazı kullanmaya başladım; fakat şarjı olduğu halde kendiliğinden kapanma sorunu yaşadım. Çarşamba gününe kadar bu durumla karşılaşınca mağazaya gittim ve yeni cihaz talep ettim. Ancak servis...
Xiaomi Yeni Aldığım Cihaz Bozuk Çıktı
Merhaba, Mi mağazasından 4 Şubat günü Redmi 13 C telefon aldım. Pazar günü kutusundan çıkarmadım, pazartesi cihazı kullanmaya başladım; fakat şarjı ol...
Xiaomi Kategorileri
- Airfryer 296
- Akıllı Bilekllik 225
- Akıllı Saat 591
- Ateş Ölçer 7
- Bebek Arabası 12
- Bilgisayar 46
- Blender 15
- Bluetooth Hoparlör 10
- Bluetooth Kulaklık 311
- Cam Silme Robotu 38
- Cloud 29
- Dikey Süpürge 311
- Elektrikli Bisiklet 13
- Epilasyon 5
- Hava Kompresörü 9
- Hava Temizleyici 243
- Hoparlör 65
- Kamera 360
- Kettle 14
- Klavye 69
- Koşu Bandı 7
- Kulaklık 575
- Media Player 56
- Mi Fit 3
- Mi Home 78
- Modem 6
- Monitör 10
- Mouse 8
- Pet Shop Ürün 48
- Powerbank 77
- Projeksiyon 16
- Robot Süpürge 3.401
- Router 21
- Saç Kurutma Makinesi 16
- Scooter 170
- Süpürge 188
- Şarj Aleti 229
- Tablet 212
- Tartı 63
- Telefon 7.466
- Televizyon 162
- Tıraş Makinesi 20
- TV Stick 219
- Wifi Güçlendirici 49
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.36 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4610 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 24 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (SM8650-AB) |
| Ekran Cözünürlügü | 1200x2670 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 50 MP |