Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Vivo X70 Pro
Ürün Analizi
- Şikayetler
Çok Karşılaştırılanlar
Vivo X70 Pro
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.56 İnç |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4450 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 12 GB |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Dimensity 1200 (MT6893) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2376 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |