Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Viessmann Isı Vitoclima 230-S/HE High Seasonal 9
Ürün Analizi
- Şikayetler
Çok Karşılaştırılanlar
Viessmann Isı Vitoclima 230-S/HE High Seasonal 9
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 209 mm |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Genişlik | 845 mm |
| Filtreleme | Yıkanabilir Ön Filtre |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 289 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Isıtma Kapasitesi | 10.236 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 9.212 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 43 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 61 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.7 Kw |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.695 kW |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %57