Tecno Camon V Fold 2 Ekran Hatası!



Tecno Camon v Fold 2 model telefonumu yaklaşık 15–20 gün önce kullanırken iç ekranlarından biri bir anda karardı ve tamamen çalışmaz hale geldi. Ben de iki gün boyunca sadece dış ekranı kullanmak zorunda kaldım ve ardından cihazı yetkili servise götürdüm. Servis, ilk incelemede sorunun menteşe kayna...

Tecno v Fold 2 model cihazımı 01.02.2025 tarihinde Teknosa’dan sıfır olarak satın aldım. Cihazı 23 Ocak 2026 akşamı normal şekilde şarja taktım, sabah ise büyük ekranı açmak istediğimde açılırken takıldığını fark ettim ve iç ekranın kırıldığını gördüm. Cihaz hiçbir şekilde düşme, çarpma veya darbeye...
Tecno Phantom Fold v2 model katlanabilir telefonumu yaklaşık iki buçuk ay önce 56.000 TL bedelle satın aldım. Cihaz katlanır yapıda olduğu için, tam katlanan bölümde ekran bir süre sonra açılmamaya başladı ve ürünü aldığım Vatan Bilgisayar tarafından ilk olarak KVK Bilişim servisine gönderildi. İlk...

2,5 ay önce Sultanbeyli Vatan Bilgisayar’dan yaklaşık 60.000 TL’ye, 3 taksit kredi ile satın aldığım Tecno Phantom v Fold2 model telefonumda, dikkatli kullanmama rağmen kısa sürede ciddi sorunlar yaşamaya başladım. Telefonun jiroskopunun çalışmadığını kendi test programı ile kontrol ettiğimde fark e...

21.12.2024 tarihinde Vatan Bilgisayar Beylikdüzü şubesinden satın aldığım Tecno Phantom v Fold 2 512 GB cihazım, 22.02.2025 tarihinde menteşe sıkışması nedeniyle iç ekranı yırtarak kullanılamaz hale geldi. Cihazı önce Ouno Digital, ardından KVK servisine gönderdim. Her iki servis de kullanıcı hatası...
18.05.2025 Tarihinde Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum Tecno v Fold 2 marka model telefonumun iç ekranın alt kısımlarında lekeler oluştu ve ekranın sağ sol her iki tarafında boydan çizgiler ortaya çıktı. KVK servise verdiğim telefonumun yapılan inceleme sonunda kullanıcı hatası olduğu ve ekranın ta...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.42 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5750 mAh |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 12 GB |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Dimensity 9000+ |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2550 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 50 MP |