Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sincan Belediyesi

29100
(7 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
130 Şikayet (Son 1 yıl)
Sincan Belediyesi
29100
(7 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Sincan Belediyesi Köpek Sorunu Yaşıyoruz

profile
Bengisu
09 Nisan 19:07
17

Sincan Belediyesi Zabıtası Şikayetle İlgilenmiyor

profile
Özgür
07 Nisan 10:07
38

Sincan Belediyesi Kaçak Ev Yapımı

profile
Ali
04 Nisan 11:21
28

Sincan Belediyesi Miller Kıraathanesi Temizlik

profile
Aslıhan
28 Mart 21:26
27
Sincan Belediyesi Miller Kıraathanesi Temizlik
Sincan Belediyesi Miller Kıraathanesi Temizlik
Sincan Belediyesi Miller Kıraathanesi Temizlik
+4

Sincan Belediyesi Küpeli Sokak Köpekleri

profile
Pietro
27 Mart 19:10
273

Sincan Belediyesi Sincan Halk Kütüphanesi

profile
Özlem
27 Mart 10:58
20

Sincan Belediyesi Şebeke Suyu Sorunu Canımıza Yetti

profile
Hasan
19 Mart 05:52
18

Sincan Belediyesi Sabah Saatlerindeki Sokak Köpekleri Sorunu

profile
Musa
04 Mart 22:49
671

Sincan Belediyesi Konteyner Ve Spotçu Şikayetimiz

profile
Bülent
29 Şubat 09:30
78

Sincan Belediyesi Park Temizliğinin Yapılmaması

profile
Nagihan
27 Şubat 14:19
26
1
profile
Nurhan
23 Şubat 13:21
95
Nurhan Şikayetini Yayından Kaldırdı

Sincan Belediyesi Sincan'da Dolmuş Sorunu

profile
Ramazan
18 Şubat 02:19
26

Sincan Belediyesi Hoşgeldin Bebek Projesi

profile
Snnr
15 Şubat 17:32
28

Ankara Sincan Belediyesi Hoşgeldin Bebek Hediyesi

profile
İsmail
14 Şubat 09:37
54

Sincan Belediyesi Sokak Köpekleri Toplansın

profile
Berk
08 Şubat 01:08
639
Sincan Belediyesi Sokak Köpekleri Toplansın

Sincan Belediyesi Sincan Bebek Kütüphane

profile
Rahime
07 Şubat 16:27
18

Sincan Belediyesi Bina Önü Düzensiz İşgal

profile
Recep
07 Şubat 10:38
44

Sincan Belediyesi Ankara Yenikent Köpek

profile
Berfin
05 Şubat 10:11
943

Sincan Belediyesi Yağmurda Sokaktan Geçilmiyor Geçilmiyor

profile
Azim
27 Ocak 23:47
54
profile
Fahrettin
19 Şubat 18:56
38
Fahrettin Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 329 Şikayet

Marka Profili

Sincan Belediyesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Sincan Belediyesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Sincan Belediyesi nerede?
Tandoğan Mahallesi Billur Sokak No:8 Sincan / Ankara
Sincan belediyesi hizmetlerinden biri hakkındaki şikayetimi kuruma hangi kanal üzerinden iletebilirim?
Sincan Belediyesi şikayetlerinizi "bu linke tıklayarak yetkililere ulaştırabilirsiniz.
Sincan Belediyesi su hizmetleri hakkındaki şikayetimi belediyeye nasıl ulaştırabilirim?
Sincan Belediyesi su hizmetleri hakkındaki şikayetlerinizi "burada anlatarak belediyedeki ilgili kişilere sesinizi duyurmanız mümkün.
Farklı bir sorum var.
Sincan Belediyesine dair aklınızdaki tüm yorum ve geri bildirimleri "Sincan Belediyesi Şikayetvar sayfası üzerinde anlatarak sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

Sincan Belediyesi Hakkında

Tarihi ve kültürel değerlere sahip çıkarak gelecek nesillere yaşanabilir bir kent bırakmak, kaynakların etkin ve verimli kullanımını sağlamak, tarafsız ve insan odaklı hizmet sunmak ve vatandaş memnuniyetini sürekli hale getirmek misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Sincan Belediyesi Ankara'nın Sincan ilçesinde yer alıyor. Sincan halkının beklentilerine zamanında ve kaliteli çözümler üretmek amacıyla pek çok çalışma yürüten belediye, farklı değerler altına işlev görmekte. Ankara Sincan Belediyesi ilkeleri, hizmetlerin yürütülmesinde insana sevgi, saygı ve hoşgörü esasına dayanıyor. İlçe ihtiyaçlarını belirlemede farkındalık sağlanıyor ve duyarlı hareket ediliyor. Belediyenin vizyonu, yeni nesil belediyecilik anlayışı ile Sincan’ı akıllı şehir yapılanmasının en modern ve teknolojik örneklerinden biri yaparak marka bir kent yaratmak. Bu vizyonla yola çıkan Sincan Belediyesi, ilçe halkının beklentilerine zamanında ve kaliteli çözümler sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmekte. Eğer Sincan Belediyesi, ilçede yaptığı çalışmalar ve sunduğu hizmetler ile alakalı daha detaylı fikir sahibi olmak ya da belediye hizmetlerinden biri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, sayfamız üzerinde gerçek kullanıcıların bıraktığı yorumlarına göz atabilirsiniz.

Sincan Belediyesi Hizmetleri ve Uygulama Stratejileri

Sincan Belediyesi faaliyet alanı içinde pek çok hizmet yer alıyor. Bunlardan bazıları Sincan Belediyesi online hizmetler kapsamında değerlendirilmekte. Belediyenin sunduğu e-hizmetler arasında; vergi borcu yapılandırma, ücretsiz düğün organizasyonu başvurusu, dezenfektasyon başvurusu, e-rayiç, e-eksper, e-bordro, sicil veya TC ile borç ödeme, esnaf pandemi yardımı, e-iskan ve daha pek çok konu yer alıyor. Bunlara ek olarak belediye; tüm vatandaşların belediye hizmetlerinden etkin biçimde yararlanması, belediyecilik süreçlerine katılımları, sportif ve kültürel faaliyetlere azami düzeyde dahil olmaları gibi farklı uygulama stratejileriyle çalışıyor. Eğer siz de Sincan belediyesinin hizmetleri hakkında yorumlarınızı dile getirmek ya da diğer vatandaşların belli bir konu hakkında fikirlerini görmek isterseniz, bu sayfadaki yorumları okuyabilirsiniz. Burada, Sincan Belediyesi hayvan barınağı sorunları, mahallelerdeki başıboş sokak köpeklerinin üremesi, sosyal alanların yeşillendirilmesi, genel sivrisinek sorunu ve daha pek çok farklı konuda kullanıcı şikayeti görmek mümkün. Gerek doğrudan belediyeye ulaşarak gerekse sayfamıza yazarak Sincan Belediyesi hizmetlerine ve çalışanlarına dair sorunlarınızı yetkililere iletebilirsiniz.

Sincan Belediyesi Şikayet ve Yorumları

Sincan Belediyesi, hizmetleri ve çalışanları hakkındaki yorum ve şikayetlerinizi ister buradan bize yazarak isterseniz belediye iletişim kanallarını kullanarak paylaşabilirsiniz. Sincan Belediyesi iletişim kanalları arasında 444 47 62 numaralı çağrı merkezi hattı, 0 312 276 0004 numaralı faks hattı ve [email protected] e-posta adresi yer alıyor. Ayrıca belediyenin sosyal medya hesapları aracılığıyla da yetkililere sesinizi duyurmanız mümkün. Örneğin, Sincan Belediyesinin inşa ettiği bir çocuk parkıyla alakalı bir sorununuz mu var? Bu sorunu bu sayfa üzerinde detaylıca anlatarak probleminize çözüm arayabilirsiniz. Zira burada yer alan pek çok şikayet, belediye yetkilileri tarafından kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Üstelik buraya bıraktığınız şikayetlerin çözümünü anlık olarak takip etmeniz de mümkün. Böylece süreci yakından izleyerek siz de buradaki işleyişin bir parçası haline gelebilirsiniz. Kısacası, tüm Sincan Belediyesi şikayetleriniz için gerek belediye ile doğrudan irtibata geçerek gerekse bu sayfadaki ilgili alanları kullanarak sorununuza çözüm arayabilirsiniz.