Asiye sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Asiye
27 Nisan 2024 14:00
1.434

| Derinlik | 625 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 842 mm |
| Kurutma Sesi | 65 dB |
| Tambur Hacmi | 112 lt |
| Nem Sensörü | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kurutma Kapasitesi | 7 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Yoğuşturmalı |
| Yoğuşma Verimliliği | A |
| Kırışıklık Önleme | |