Burcu sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arızalı Buzdolabım Gıdalarımı Çöpe Dönüştürdü, Servis Gecikti

Burcu
03 Ocak 08:54
905


Merhaba, 2024'te Siemens web sitesi üzerinden verdiğim siparişle İQ500 Alttan Donduruculu Buzdolabı (186 X 75 cm, Kolay temizlenebilir Inox, KG76NCIE0N) aldım ve kullanmaya başladım. Başlangıçta ciddi bir problem yoktu, sadece takur tukur sesler geliyordu. Siemens müşteri hizmetlerini aradım ve duru...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Inox |
| Derinlik | 750 mm |
| Şoklama | |
| Genişlik | 800 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 526 lt |
| Gürültü Düzeyi | 40 db |
| Dondurucu İç Hacim | 120 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |