Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung A51 Ekran Kapandı Ve Sadece Şimşek Logosu Çıkıyor

profile
27 Nisan
1.390

Samsung A51 cihazımın ekranı bir anda dondu ve kapandı. Sonrasında açılmadı hard reset atmak in ses kısma ve güç tuşuna bastığımda siyah ekranda çemberin içinde şimşek logosu çıkmaya başladı ya ekran tamamen kapanıyor ya da o şimşek işareti çıkıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Samsung Telefon Logo
27 Nisan 08:53

Benzer Şikayetler

Samsung S6 Lite Tablet Şarj Olmuyor

profile
13 Ağustos
265

Samsung TAB s6 Lite tableti normal çalışıyordu kullanırken birden şarjı tam bitip şarja taktığımda daire içinde şimşek olan bir sembol ile ekran yanıp sönüyor ve tablet şarj olmuyor. Orijinal kablo ve adaptörle şarj ediyorum ama hiçbir değişiklik olmuyor.

1 Yorum

Samsung Telefon Sars Sorununu Ş

profile
06 Ağustos
223

Ben Samsung tablet kullanıcısıyım. Cihazım gayet iyi çalışmaktaydı fakat son iki gündür tablet şarjda takılı iken yuvarlak içerisinde şimşek işareti çıkıyor ve cihaz açılmıyor. Sorunun çözümü için destek olur musunuz? Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim. Aynı sorun

Samsung Telefon Tablette Yuvarlak Daire İçinde Şimşek İşareti

profile
21 Haziran
188

Ben Samsung tablet kullanıcısıyım. Cihazım gayet iyi çalışmaktaydı fakat son iki gündür tablet şarjda takılı iken yuvarlak içerisinde şimşek işareti çıkıyor ve cihaz açılmıyor. Sorunun çözümü için destek olur musunuz? Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Samsung Telefon Cihaz Kapandı Açılmıyor, Ekran Donma Yapıyor

profile
17 Haziran
614

Eşim Samsung S22 cihaz alalı henüz 4 ay oldu, fakat aldığından bu yana uygulamalardan çıktığında ekranda bir şimşek gibi çakma olayı oluyor ve öyle çıkıyor. Bu gece şarjı bitti, kapandı. Sonra şarja taktık fakat cihazda hiçbir tepki yok. Açılmıyor, şarj olmuyor. Hiçbir şey.

1

Samsung S6 Lite Şarj Olmuyor

profile
26 Mart
679

Samsung S6 Lite tabletim şarj olmuyor. Prize takınca şimşek sembolü geliyor, ama yüzde gelmiyor. Tamamen bittiğinde şarj edebiliyorum, fakat bu sorunu sık sık yaşamaktayım. Doğru düzgün kullanmadım tabletimi, ama neden böyle olduğunu anlayamıyorum. Kendi kendine şarj işlemine başlıyor ve bazen hiç ş...

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Telefon Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 26 dk
Benzer Şikayet Yaz