Serpil sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Serpil
16 Kasım 2024 20:59
-

Reeder s19 Max Pro telefonum internet paylaşımı yapmamaktadır. Ana menüsünde olacak uygulamaların çoğu eksik. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Diğer telefonlardan 10 yıl geride. Bu marka birçok özelliği yok, sadece tek avantajı hafızası fazla. Geri dönüş yapılırsa sevinirim.

Reeder s19 Max Pro marka telefonumda Wi-Fi hotspot kullanamıyorum. Sorunumun çözümü için tarafıma dönüş sağlanmasını rica ederim. Hotspot ve tethering...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.7 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 6 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| İşlemci (Chipset) | Unisoc T610 |
| Ekran Cözünürlügü | 720x1650 (HD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |