Realme GT2 Pro Ekranında Yeşil Çizgiler Ve Ücretsiz Onarım Vaadi İhlali

Realme gt2 Pro cihazımı 2023 Nisan ayında İstanbul’da satın aldım. Cihazımı aldığım günden beri çok temiz ve özenli kullandım, kutusu ve faturası dahi...

Realme gt2 Pro cihazımı 2023 Nisan ayında İstanbul’da satın aldım. Cihazımı aldığım günden beri çok temiz ve özenli kullandım, kutusu ve faturası dahi...
Realme gt2 Pro Android 15 güncellemesi sonrasında yeşil çizgi problemi! Realme gt2 Pro model telefonumda bugün itibarıyla ekranda sürekli olarak yeşil bir çizgi oluştu. 22 Temmuz 2025'de garanti süresi doldu. Cihazın garanti süresi dolmuş olmasına rağmen, bu kadar kaliteli bir cihazda böyle bir ek...

Realme GT2 Pro telefon yeni sürüm güncellemesi sonrasında ekranda yeşil çizgi belirmesi. Realme 6 sürüm Android 15 yüklü Realme gt2 Pro cihazda kullanıcı hatası olmadan ekranında yeşil çizgi belirmiştir. Söz konusu bu durum güncelleme sonrası oluşmuş olup, yazılımsal sorundan kaynaklıdır. Söz konus...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.7 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Ön Bellek (RAM) | 12 GB |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 24 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (SM8450) |
| Ekran Cözünürlügü | 1440x3216 (QHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |