Philips Aqua Robot Süpürge Yan Fırça Ve Filtre Uyarısı

Derya
23 Şubat 14:55
516

Philips 7000 serisi xu7000/02 robot süpürgeyi Aralık 2025’te İzmir Çiğli Özşanal mağazasından satın aldım. Yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ancak son 1 aydır cihaz sürekli yan fırça ve filtre uyarısı veriyor, süpürgeyi tamamen kapatana kadar bu uyarı hiç susmuyor. Ayrıca bugün çalıştırdığımda da oda...
Philips Dustin 7000 serisi robot süpürgemi çalıştırdığımda sürekli olarak filtrenin yenilenmesi gerektiği uyarısını veriyor ve uygulama üzerinden de b...
| Boy | 97 mm |
| Wi-Fi | |
| Derinlik | 350 mm |
| Genişlik | 350 mm |
| Hepa Filtre | |
| Ses Seviyesi | 66 dB |
| Siklon Filtre | |
| Mop Özelliği | Robot Süpürge+Mop |
| Sesli Bildirim | |
| Çekiş Gücü | 5000 Pa |
| Otomatik Şarj | |
| Batarya Kapasitesi | 5200 mAh |
| Haritalama Özelliği | |
| Temizlik Sırasında Şarj | |
| Düşme Engelleyici Sensör | |
| Tek Şarjla Kullanım Süresi | 180 dk |