Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Pandora Mücevher Pandora Akasya Mağazası

Melis
23 Haziran 13:04
717

Mezuniyet hediyesi olarak yeğenime Pandora'dan bir bileklik aldım. Ancak sadece 10 gün sonra bileklik kararmaya başladı. Henüz kullanılmayan bileklik kararmaya başladığı için satın aldığım Akasya AVM’deki Pandora mağazasına değiştirmek için götürdüm ancak burada ilk olarak mağaza personelinin üstten bakan saçma sapan tavrıyla karşılaştım. Özellikle kadın olduğum için satış elemanın bana üstünlük kurmaya çalışan ortamı germeye çalışan hali eşimin devreye girmesiyle yerini insan gibi iletişim kurma çabasına bıraktı. Sonrasında durumu başka bir satışçıya anlattığımda öncelikle anlamsız bir sürü bahane ortaya koydu. (Ürünün üzerinde ter olduğunu savundu) özel bir teste ve makineye sokmadan sadece gözü bu durumu savunması şaşırtıcı olduğunu söyledim. Sonrasında ise ürünü incelemeye göndermeyi teklif etti. İnceleme teklifini kabul ettik. Satışçının bir hafta sürecek dediği incelemenin, her ne hikmetse ürünü teslim ettiğimiz günün (22 Haziran 2024 saat 17.00) ertesi sabahı (23 Haziran 2024 saat 11.30) olumsuz şekilde sonuçlandığı bilgisini aldık. Tamamen müşteriyi mağazadan gönderip diğer insanları etkilemesini engellemek adına uydurulmuş durum ürün inceleme denilen süreç. 2015’ten beri Pandora kullanan biri olarak herhangi bir sorun yaşamamıştım. Birçok kişiye hediye ettiğim markadan son yaşadığım kalitesiz ürün ve insanları Manipülasyon eden ve küçük görmeye çalışan satış personelleri yüzünden markadan soğudum.

Satarken 14 günlük iade süremin olduğunu, bu zaman zarfı içinde bilekliği değiştirebileceğimi ifade eden marka çalışanları yaşadığım sorun sonrasında ürün değişimi yapmamak için elinden geleni yapar hale geldi maalesef.

Pandora markasına olan güvenim bu deneyim sonrası sarsıldı. Uzun yıllardır severek taktığım bilekliği artık kullanmamayı düşünüyorum. Müşteri memnuniyetine daha fazla önem veren bir marka arayışına gireceğim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Pandora Mücevher Pandora Bileklik Ve Charm Kararmasını

Betül
09 Haziran 21:55
332
Pandora Mücevher Pandora Bileklik Ve Charm Kararmasını
Pandora Mücevher Pandora Bileklik Ve Charm Kararmasını
Pandora Mücevher Pandora Bileklik Ve Charm Kararmasını

Pandora Mücevher Pandora'dan Aldığım Bileklik Fiyaskosu

Elif
29 Mayıs 12:07
374
Benzer Şikayet Yaz