Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Moxis-world.org Wallet Borsası Ve Skype

Serkan
06 Mart 17:44
4.276

Wallet uygulaması ve Skype. Maalesef bir linke tıkladım. Başvuru yaptım. Ertesi gün aradılar. Yurt dışı numarasından birileri arıyor. Ailemize hoşgeldiniz diyorlar. Normalde 20 bin dolarla başlamanız gerekiyor ama size özel 250 dolar olur diyorlar. İşlem yapıyor 8 dolar kazandırıyor. Sonra daha ertesi gün yüksek işlemlere girmemiz gerekiyor daha karlı diyorlar. 5 bin dolar yüklemeniz lazım diyorlar. Yüklememe hakkınız var ama maalesef kendinizi kaptırıyorsunuz. 2 işlem yaptırıyorlar. Birinde 800 diğerinde 1200 dolar kazanıyorsunuz güya. Kazanç ekranda var ama çekmeye çalıştığınızda çekemiyorsunuz. En güzeli hiç girmemek. Altın hesabı açacağız deyip tüm nakit paranızı ortaya koyun diyorlar. Gittikçe gidiyor anlayacağınız. Bu yanlışa düşmem demeyin. Bir boşluğunuza geliyor. Ne olduğunu bile anlamıyorsunuz Allah korusun. Sistemde para görünüyor ama çekme işlemi yapamıyorsunuz. Çekim işleminiz reddediliyor. Ulaşmaya çalışıyorsunuz. Sizi borsadan biri arıyor. Bu seferde sigorta yaptırmanız gerekiyor diyorlar. Aracı olan kurumunuz ve size atanan danışman bunu size söylememiş diyor. Aracı firma sizi üye yaptıktan sonra zaten bir daha ulaşamıyorsunuz. Danışman para yatırmaya gelince tek tek ilgilenip parayı yatırmanı sağlıyor. Para çekmeyi istediğinizde terslemeye başlıyor. Vaktim yok diyor. Yoğunluk var diyor. Ben ne yapabilirim diyor. Ben borsa çalışanı değilim diyor. Wallet borsasında işlem yapabilmek için borsanın şartından biride sigorta yaptırmakmış diyorlar. Doğrumu değil mi içeriğini bilmiyorum. Sigorta yoksa parayı çekemiyorsunuz diyorlar. O da yalan. Yatırmayın kesinlikle. Bedava peynir sadece fare kapanında bulunur. Yapılan her şeyin bir bedeli vardır. Bunu yapanlar mutlaka hayatında bedelini de öder. Burda sorulması gereken şey ben bunları kendime çekecek ne yaptım? Bunu neden hak ettim? Suçumuz inanmak. Söylenen her şey yalan. Kimse size durduk yere yardım etmez para kazandırmaz. Danışman kardan yüzde 20 alıyormuş. Yüzde 20 alsa bile kimse size bir şey kazandırmaz. Çok kısa sürede elinizdeki bütün parayı binbir yalanla hesaba yükletiyorlar. Parayı alamıyorsunuz bile. Para kazanma isteğinizi kullanıyorlar. Saf olarak iyi niyetli para kazanmak istiyor olabilirsiniz ama yöntemi kesinlikle burası değil. Aracı kurum ya da tanımadığınız kimseler değil. Daha güvenilir yerlere bakın. Kendinize ait olan hesaplar kullanın. Parayı henüz alamadım. Almaya uğraşacağım ama bilmiyorum. Kimsenin yanına kalmaz Allah'ın izniyle

Moxis-world.org Wallet Borsası Ve Skype
Moxis-world.org Wallet Borsası Ve Skype
Moxis-world.org Wallet Borsası Ve Skype
Moxis-world.org Wallet Borsası Ve Skype
+2
profile profile profile
9 Destek
13 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Alaattin

Bu şekilde wallet uygulamasında parasını kaptıran bir şahıs buradan karşı tarafın kullandığı IP adresini paylaşmış bence önemli bir bilgi, konum olarak Karabük görünüyor.

Moxis-world.org Wallet Borsası Ve Skype
Ufuk

Sözde danışman araştırıp döneceğim dedi bir sürü hikaye anlattı sonrada sordu, ne yani bizim %20 yi vermeyecekmisiniz diye.

Ufuk

Benimde 13. 366 dolarım gitti kardeşim, az kalsın sigorta bedeli diyede para gönderecektim sonrasında uyandım. Yazık oldu bankalara bir ton borçla ortada kaldım. Bakalım ne yapacağız.

Alaattin

Wallet uygulamasından direk bankaya para gönderilemiyor Binance TR uygulamasını indirin hesap açın Binance TR deki cüzdan kimliği diye uzunca bir kod var onu kopyalayıp walletteki paranızı Binance TR ye aktarıp oradan bankaya direk gönderebiliyorsun. Beninmde başıma bu olay geldi çok uygulama ile çok uğraştım kar olarak kazandığım paraları bu şekilde aldım. 250 dolardan fazla olan paralar alınıyor diye biliyorum sadece son 250 doları alamıyorsunuz. Onun için müşteri danışmanının onayı gerekiyor gibi bir sınırlama var sanki

Hüseyin

Tam olarak nasıl yapacağımızı yazarsan çok seviniriz cüzdan kimliğini bulamıyoruz

Yücel

Çözümü bulduysanız çok mağdur var. Detay gerek

Yücel

Binance TR ye üye oldum. Gerisini bilemedim.

Alaattin

Wallet uygulamasında paranız görünüyor mu?

Serkan

Evet görünüyor. Ama sadece görüntü. Arka planda para onların hesabındaymış. Büyük bir yalan teşkilatı. Sigorta yaptırman lazım diye arayanlar yalan söylüyor. O parada gidiyor. Gidende de hayır vardır. Boş ver deyip geçecekseniz. Yapacak bir şey yok. Nasip böyleymiş her şeyde mutlaka hayır vardır. Yapılanda kimsenin yanına kalmaz.

Ziya

Bende erken uyandım. Çekilmiyor onların izni olmadan. Bu kişilerin hesaplarını skyp üzerinden kullandıkları kimlikleri paylaşmak gerekirmi

Serkan

Ne var ne yoksa paylaşın. Herkes paylaşıp şikayetçi olsun kapansın. Yüklettikleri program sahte. Uygulamada adı bile yok. Apk şeklinde bir dosyaymış. Büyük ihtimal para kendilerine aktarılıyor. Her şeyleri yalan. Dilerim tez zamanda burunlarından gelir. Kimlikleri paylaşın. İsim soy isim paylaşın. Size ne söyledilerse hepsini fotoğraflarıyla birlikte paylaşın ki daha fazla kimsenin canı yanmasın. Her şey sahtedir ama siz yine paylaşın. Bunu yapanlar hayatlarında çok çok ağır bedeller ödeyecekler buna inancım tam.

Okan

Aynı, biz de kapıldık. Bir boşluğundan yararlandılar. Elini veren kolunu kaptırır. Kaptırdığımızı kaptırdık da başka kurbanlar olmasın artık. Kimsenin canı yanmasın... Bunları yakalatıp adalete teslim etmek gerekir. Çok profesyonel ekip.

Serkan

Kesinlikle çok profesyonel ekip. Yakalasınlar. Kimsenin canı yanmasın. Hiç birinin yanına kalmaz. Çok ağır bedeller ödeyecekler. O paralar onların azraili olacak. Yanlarına kalmayacak Allah'ın izniyle.

Benzer Şikayetler

Moxis-world.org Birlikte Hareket Ederek Haklarımızı Savunalım

Hasan
11 Haziran 14:45
167
Moxis-world.org Birlikte Hareket Ederek Haklarımızı Savunalım

Moxis-world.org Çekim İşlemi Yapamıyorum!

İdiris
08 Haziran 13:31
95

Moxis-world.org Yatırım Vaadiyle Kaybettiğim 37.000 USD

Cemal
16 Mayıs 15:37
239
Moxis-world.org Yatırım Vaadiyle Kaybettiğim 37.000 USD
Moxis-world.org Yatırım Vaadiyle Kaybettiğim 37.000 USD
Benzer Şikayet Yaz