Muhammed sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Muhammed
31 Mayıs 2024 12:26
579
Muhammed Şikayetini Yayından Kaldırdı

2021 tarihinde cihazımı servise göndermiştim. Ekran titreme ve kayma sorunu olduğunu belirttim ve not olarak bataryasının bozuk olduğunu ve çok kısa sürede bittiğini belirttim. Cihazım garanti kapsamında anakartının değişimi yapıldığı söylenip, bataryasında herhangi bir sorun olmadığı için işlem yap...

Laptobumun bataryası şiştiği için yenileme amacıyla servise verdim. Müşteri memnuniyeti için yeni üst kasa takmışlar, takmasalar daha iyiydi çünkü cihazın ethernet girişini kapamış yeni takılan üst kasa. Depoda uygun ürün olup olmadığını sırf kontrol etmeleri için bile 1 hafta online şekilde iletişi...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 396 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| Kalınlık | 30.0 mm |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3 inç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 630 |
| İşlemci Çekirdeği | 6 adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 256 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2019 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 2.60 GHz |