Menemen Belediyesi

Menemen Belediyesi

%7 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%0 TEŞEKKÜR ORANI
31 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Seyrek'te sokakta beslediğimiz uyumlu, iyi huylu köpeklerden biri 2 gün önce Menemen Belediyesi tarafından saldırdığı şikayetini aldık gibi bir bahaneyle toplanmıştır. Hayvanın akıbetini öğrenmek için araştırdı…

19 Şubat

Egekent 2'de İstiklal ve 30 Ağustos Mahalleleri sınırları içerisinde sayısı her geçen gün artan onlarca başıboş köpek için bir çözüm (barınak vs.) bulunmasını istiyorum.

16 Şubat

Öncelikle buradan Menemen Belediye başkanına diyorum kapımızın önünde 8 tane köpek var eve girip çıkarken saldırıyorlar bunun için çalışmanızı arz ederim.

10 Şubat

Menemen - Belen köyü muhtarı hiç çalışmıyor. Evimizin biraz ilerisinde su patlamış 10 gün önce söyledim tamam ben arar söylerim demesine rağmen aramamış. Ben Menemen İZSU'yu aradım 2 saat içinde gelip yaptılar.…

06 Şubat

Sokakta çok fazla köpek var ve insanlara saldırıyorlar. Acil olarak köpeklerin toplanıp barınaklara götürülmesi gerekmektedir.

24 Ocak

Selçuklular'dan kalma bir kümbet var. Bu kümbetin bulunduğu arsa pislikten kokuyor. Zabıtaya telefon ile ilettik. Tamam dediler. Aylar geçti temizlenmedi. Bu görüntü Menemen'e yakışmıyor.

01 Aralık 2017

Egekent 2'de oturmaktayım. Araba park edecek yer bulamıyoruz. Millet kafasına göre zincirli kilit yapmış kimden izin almışta yapmış anlam veremedim. Sanki kendi mülkü o demirlerin kaldırılmasını istiyorum en kı…

28 Kasım 2017

Esatpaşa Mahallesi 1200 sokakta çok fazla başıboş köpek var.

22 Kasım 2017

Menemen'de sokak köpeklerinden bıktık. Sokakta, şikayetimizi anlatacak zabıta göremiyoruz. Seyrek Mah. köpek barınma evi var, buraya sokak köpekleri neden gönderilmiyor?

06 Kasım 2017

İzmir, Menemen Belediyesi İmar ve Fen İşleri Müdürlüğü'ne, Villakent, Sazlıgöl Evleri Sitesi'nin selden zarar görmüş ve yapım çalışması yarım kalmış yollarının bitirilmesini arz ederim.

16 Ekim 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön