Toplam çözüm sayısı
..

Karaderili Şirketler Grubu Üye Marka

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 3.3

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 3.280

Karaderili Şirketler Grubu
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 3.3  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

674 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • 161görüntüleme
 • 1 hafta önce

Karaderili Şirketler Grubu 'ndan Hiç Memnun Değilim

KRD Yalova termal. Yüksek kırmızı üyesiyim. Alırken %10 boşluk olup mağdur edilmeyeceğimiz, bir ay önce bile rezervasyon yaptırabileceğimiz söylendi. Ancak 4 yıldır yer olmadığı için rezervasyon sorunu ile karşılaşıyorum. Aidat olsa tehditle kaç kişi arıyor ancak biz birtek rezervasyon bile oluştura...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 48görüntüleme
 • 2 hafta önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Karaderili Şirketler Grubu Yardım Edin Lütfen

Gerçekten bu işi çok profesyonel yapıyorlar. Bir kere yakalanırsanız artık kurtuluşunuz yok kurtulmak için ne yapabiliriz bende bu işin içinde çıkamıyorum Paramızı geri verseler Böyle giderse mahkemelik olacağız. Amacımız iyilikle paramızı geri alsak yardım

profile
Zeynep'in Teşekkür Mesajı
 • 2 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

“Şikayet üzerine Danışmanımız Elif Hanım ile görüşme sağladım çok ilgili ve nazik davrandı. İlgi, alaka ve nazik yaklaşımından dolayı teşekkür ederim Elif Hanım”

Zeynep Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 144görüntüleme
 • 2 hafta önce

Karaderili Şirketler Grubu Devre Mülk Adı Altında Yanıltıldım

Ben satmak istiyorum satmıyorum. Borcum yok peşin aldım. Aidat ödedim tapuya Pandemi nedeni ile gidemedim. Satmak için önce oda sayısını yükselttiler. Sonuç elimde kaldı ve aldığım süreçte kardeşim kanser tedavisi görüyorken özel hastane ye sevk edildi maddiyat a ihtiyaç varken yaptılar. Satmak ve k...

profile
 • 215görüntüleme
 • 2 hafta önce

Karaderili Şirketler Grubu Yardımcı Olunmuyor

Yalova termali satmak istiyoruz ama hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor. Muhatap olacak doğru düzgün insan bile yok. İkna etmek için satış aşamasında her şey mükemmel olmayan şeylerle bizi ikna etmeyi başardılar. 

profile
 • 372görüntüleme
 • 3 hafta önce

Karaderili Şirketler Grubu Mağduruyum

KRD devremülk 2018'den beri aidatı ödenip kullanılmayan haklarımı 2021 yılında henüz yıl bitmediği halde ödenmeyen aidat sebebiyle rezervasyon almıyor. Ben zaten 2018 yılını kullanmak istiyorum. Kullanmak istediğim yılın aidatını zaten ödemişim bu resmen hakkını yok sayıyorum anlamına geliyor. Yazık...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 553görüntüleme
 • 4 hafta önce

Karaderili Şirketler Grubu 14 Günlük Cayma Hakkımı Kullanmak

14 günlük cayma hakkımı kullandım ve avukatım aracılığıyla ihtarname yolladım ödediğim peşinatı ödemeyi reddediyorlar mahkemeyle de olsa almazsın diyorlar. Üyelikten tamamen ayrılmak için ödeme yaptığım bütün firmalara ihtarname yolladı avukatlarım...

profile
 • 627görüntüleme
 • 1 ay önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Karaderili Şirketler Grubu İnsanlara Baskıyla Yer Satıp Paralarını Alıyorsunuz

Yaklaşık 2 yıl önce aldık türlü baskılarla satıldı bu bize dedik ki neyse olan oldu bari tatil yapalım yaklaşık 20 defa aradık aidatınızı yatırın dedi yatırdık ama hala yer yok 2 ay aradım yer bulamadım gidemedik tatile bunlar tam bir art niyetli. bir bulaştık bir daha çıkamadık işin içinden. Bu şek...

profile
 • 553görüntüleme
 • 1 ay önce

Karaderili Şirketler Grubu Gecikmiş Aidatlar İçin İstenen Tutar

2020 ve 2021 aidatlarımı ödeyememiştim şimdi mesaj atıyorlar bir hafta içinde ödeyin yoksa yasal işlem başlatılacak diye asıl sorun şu ki 2020 aidatını 2021 ile aynı tutarda alacaklarını söylüyorlar. Böyle bir haksızlık ve çirkin ticaret ahlakına sahipler. Lütfen birileri bir şey yapsın artık

profile
Mehmet'in Teşekkür Mesajı
 • 10 Nisan 19:33
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Şikayetim çözüldü teşekkürler”

Mehmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Oktay'ın Teşekkür Mesajı
 • 10 Nisan 19:24
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Şikayetim çözüldü teşekkürler”

Oktay Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Mehmet'in Teşekkür Mesajı
 • 10 Nisan 19:06
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Şikayetim çözüldü Teşekkürler”

Mehmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 653görüntüleme
 • 10 Nisan 19:03
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
Ali Şikayetini Yayından Kaldırdı
Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Karaderili Şirketler Grubu
ile
Terma City Otel
Karaderili Şirketler Grubu
ile
Doğa Termal Otel

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

subscribe Karaderili Şirketler Grubu, 9 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.

Karaderili Şirketler Grubu

Karadereli Şirketler Grubu Hakkında

Turizm sektöründe 1995 yılından beri hizmet veren Karadereli Şirketler Grubu, modern konseptli tesisleri ve cazip fiyat seçenekleri ile yıllardır Turizm sektörünün öncü markalarından biri olmanın gururunu taşımaktadır. Tesislerinin tamamında kaliteli hizmet vermeyi salt amacı haline getiren Karadereli Grubu, kurulduğu yıldan bu yana çok kısa bir sürede yükselen marka değerini bambaşka boyutlara taşımayı başarmıştır. Dürüst hizmet ve doğru politika anlayışı ile hem yerli, hem yabancı turistlere kusursuz hizmet vermeyi hedefleyen Karadereli, çeşitli yurt dışı ülkelerinde de faaliyetlerine devam ederek turizm acenteleri ile çalışarak kalitesini her daim ortaya koymaktan geri kalmamaktadır.

Karadereli Şirketler Grubu'nun Vizyonu & Misyonu

Bir yandan uzun süreli karlılık politikası ile faaliyetlerini stabil bir biçimde sürdürürken diğer yandan kusursuz hizmet vermeyi ve müşterilerine diledikleri her türlü tatil imkanını sunmayı kendine misyon edinmiş Karadereli Grubu, tesislerinin kalitesi ve sürdürülebilirliği ile konuklarına unutamayacakları bir tatil sunmayı amaçlıyor. Her daim sektörünün en iyisi olmayı ise vizyonu olarak belirlemiş olan şirket, müşteri memnuniyet oranlarını yakından takip ederek bu değerleri sürekli geliştirmek ve iyileştirmek üzere bir politika izlemektedir. Gerek tesis işletmeleri, gerek otel imkanları ile önemli bir alanda hizmet sağlayan Karadereli, Türkiye turizm sektörünün öncülerinden olmanın gururu ile faaliyetlerini son hız sürdürmektedir. Kalite standartlarından asla taviz vermeyen, müşteri memnuniyetini her daim önceliği olarak tanımlayan turizm devi, fiyat-performans konusunda mükemmel bir denge kurmuş olduğu inancı ile konuklarını ağırlamaya devam etmektedir.

Karadereli Tesisleri

Karadereli Şirketler Grubu'nun tesisleri dendiğinde akla ilk gelen tesis, elbette Kütahya'nın ilk ve tek beş yıldızlı oteli olan Emet Thermal Resort & Spa olmaktadır. Dört dörtlük bir tatilin adresi olan Emet Thermal Otel, sadece yaz aylarında değil, yılın her günü sağlık turizmi açısından tercih edilen bir destinasyondur. Kaplıcalar ile birlikte çeşitli kür tedavilerinin, yosun havuzlarının ve yürüyüş parkurlarının bulunduğu tesiste sağlık ve zindelik dolu bir tatil geçirmek mümkündür.
Aydın'ın Kuşadası ilçesindeki Holiday & Leisure Club ise üstün kalite standartları ile dört dörtlük bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Farklı oda seçenekleri, havuz ve deniz imkanları, çeşilti yemek kültürü deneyimleri, buhar merkezleri, sauna ve hamamları ile hizmet veren bu otel, yaz tatillerinin bir numaralı adresleri arasında sayılmaktadır.
Bodrum'daki Mio Bianco Resort ise alışılagelmişin dışındaki tasarımı ve modern mimarisi ile Türkiye turizm sektörüne farklı bir renk katması ile bilinir. Tesis içinde bulunan masaj odaları, sağlık merkezi üniteleri ve toplam 130 odası ile özellikle geniş aileler ve kalabalık turist grupları için idealdir. Kaydıraklı havuzlar, bebek bakımı için özel olarak tesis edilebilen bakıcı hizmetleri ve araç kiralama imkanları da bu tesisin çocuklu ailelere sunduğu diğer avantajlar arasında.
Yalova'da bulunan TermaCity Kaplıcaları ve Bodrum Akyarlar sahilinde yer alan Mio Mare Resort da Karadereli turizm şirketlerinin ülke çapındaki diğer tesisleri arasında.

Karadereli İletişim Bilgileri

Karadereli Şirketler Grubu'na ait tesislerden rezervasyon yaptırmak, tesis özellikleri hakkında bilgi almak ve tüm tesisleri yakından incelemek için grubun resmi web sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Karadereli hakkında tüm şikayet, yorum ve önerilere ise bu sayfamız üzerinden ulaşmanız mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl rezervasyon yaptırabilirim?

0216 386 91 61 numaralı rezervasyon hattı üzerinden Karaderili tesislerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Karaderili tesisleri nerede?

Terma City, Mio Bianco Resort, Mio Mare Resort, Holiday Leisure Club ve Emet Thermal Resort tesisleri hakkında detaylı adres ve telefon bilgilerine Karaderili Şirket Grubu resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Rezervasyonumda değişiklik yapmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Rezervasyon değişiklikleriniz ve iptallerinizle ilgili tüm sorularınızı 0216 386 91 61 numaralı telefondan iletebilirsiniz.

Rezervasyon numarası nedir?

0216 386 91 61.

Farklı bir sorum var.

Karaderili Şirketler Grubu ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.