Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

iRobot Roomba 671
Ürün Analizi
- Şikayetler
Çok Karşılaştırılanlar
iRobot Roomba 671
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Boy | 90 mm |
| Wi-Fi | |
| Derinlik | 340 mm |
| Genişlik | 340 mm |
| Zamanlama | |
| Hepa Filtre | |
| Ses Seviyesi | 61 dB |
| Siklon Filtre | |
| Mop Özelliği | Robot Süpürge |
| Sesli Bildirim | |
| Çekiş Gücü | 600 Pa |
| Otomatik Şarj | |
| Batarya Kapasitesi | 1800 mAh |
| Akıllı Navigasyon | |
| Boşaltma İstasyonu | |
| Temizlik Sırasında Şarj | |
| Düşme Engelleyici Sensör | |
| Tek Şarjla Kullanım Süresi | 120 dk |