Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Hyundai Su Arıtma Cihazı İade Sorunu

Ayşe
21 Haziran 12:19
294

İstanbul bayisinden Hyundai su arıtma cihazı aldım. Gelen cihaz istediğim özelliklere sahip olmadığı halde cihazın kurulumuna izin verdim. Cihaz, servis kurulumu yaptıktan 2 saat sonra su vermemeye başladı. Zaten modelden memnun olmadığım için 15 gün içerisinde koşulsuz değişim hakkımı kullanmak istedim. Bayram öncesinde ve sonrasında Hyundai su arıtmanın İstanbul şubesinin ve İzmir merkezinin oyalama ve saygısız tavırları ile karşılaştım. Sorunumun çözülmesini ve cihazımın iade alınmasını istiyorum.

Ayşe
23 Haziran 19:34

Hyundai su arıtmanın İzmir merkez ve İstanbul şubesinin elemanlarının tavırlarından şikayetçiyim. Para vererek aldığım ürün için tabii ki onları arayacaktım ama hakarete varan (bir bayanın özellikle) ve satış elemanına hiç yakışmayacak tavırlarla karşılaştım. Ürünün iade alınarak para iademin en kısa sürede yapılmasını talebimi tekrar ediyorum.

Ayşe
25 Haziran 12:40

Firma çalışanı cihazı gelip aldı ama ben iyi niyetle İstanbul şubesini aradığımda müşteri temsilcisi ücret iadesinde 1000 TL montaj kesintisi yapacaklarını belirttiler. 14 gün içerisinde koşulsuz ve ücretsiz iade hakkım var halbuki. En en kısa ücret iademin de eksiksiz yaparak sorunumun çözülmesini rica ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Hyundai Su Arıtma HND-35 Şikayetleri

1

Hyundai Su Arıtma Sistemleri Garanti Sorunu

Yücel
02 Mart 16:04
7.419
Hyundai Su Arıtma Sistemleri Garanti Sorunu

Hyundai Su Arıtma Cihazı Çok Kötü

Ezgi
16 Şubat 15:28
2.596

Hyundai Su Arıtma Şikayetçiyim Takan Kişiden

Sevcan
15 Şubat 12:30
318
Benzer Şikayet Yaz