6 Yıl Garanti Denildi, 2 Gün Sonra 1500 TL Servis Ücreti Şoku!
Hepsiburada üzerinden Gree 12.000 BTU Aphro model klima satın aldım. Ürünün montajı 3 Aralık’ta yapıldı. İki gün önce de “2d Mevsim” isimli firma tara...
Hepsiburada üzerinden Gree 12.000 BTU Aphro model klima satın aldım. Ürünün montajı 3 Aralık’ta yapıldı. İki gün önce de “2d Mevsim” isimli firma tara...
Gree Aprou 12000 BTU klimayı yaklaşık 5 gün önce Adıyaman/Kahta’dan Koçtaş üzerinden satın aldım ve kurulumunu yetkili servis gerçekleştirdi. Ancak dış ünitenin ses düzeyi çok yüksek; özellikle gece klimayı sırf bu yüzden açamıyorum. Komşularım ciddi şekilde rahatsız oluyor ve neredeyse kavga aşamas...
N11'den Gree mağazasından satın almış olduğum Gree 12000 BTU klima için montaj dahil ve 4 metre boru dahil olacak şekilde ürün satın aldım. Ancak evde kurulu tesisat olduğundan boru hakkım kullandırılmadı. Ayrıca boruyu servis bırakmadı. Mağaza ile iletişime geçmeme rağmen 'Borulama hizmetimiz yoktu...
İnternet sitesinden aldığım Gree 12000 BTU klima 3 gün önce teslim edildi. Montaj için servisleri aradığım zaman, İzmir gibi bir yerde yoğunluk nedeni...
İnternet sitesinden aldığım Gree 12000 BTU klima 4 gün önce teslim edildi. Montaj için servisleri aradığım zaman, Eskişehir gibi bir yerde yoğunluk ne...
| Derinlik | 190 mm |
| Gaz Tipi | R32 |
| Genişlik | 770 mm |
| Filtreleme | Aktif Karbon Filtre |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 251 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 11.600 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 11.000 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 56 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 64 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.91 kW |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.99 kW |